Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

15 najdzikszych newsów tygodnia – do użytkowników kondomów - nie róbcie tego po seksie!

103 306  
322   101  
W dzisiejszym odcinku między innymi o możliwym samobójstwie znanego modela, nieprawdopodobnym głodzie i musze, która wywołała efekt motyla.

#1. Zombie Boy mógł popełnić samobójstwo

Rick Genest został znaleziony martwy w swoim domu w Montrealu, a o jego śmierci jako pierwsza poinformowała Lady Gaga, z którą wytatuowany w charakterystyczny sposób chłopak współpracował przy teledysku do piosenki Born This Way w 2011 roku. 32-latek miał popełnić samobójstwo, ale informacjom przekazanym przez Gagę zaprzecza rodzina i menadżer modela, choć ani rodzina, ani agent artysty nie znają przyczyn śmierci chłopaka, a opierają się jedynie na swoich przypuszczeniach. Lady Gaga przeprosiła już za swój tweet, w którym przy okazji apelowała o rozpoczęcie ogólnej dyskusji o zdrowiu psychicznym, by z osób z zaburzeniami zdjąć w końcu piętno ludzi gorszej kategorii.

#2. Powstała petycja, by zmienić granice tureckiej prowincji o nazwie Batman, by tworzyły logo BatmanaProwincja Batman leży w południowo-wschodniej części Turcji i jest zamieszkiwana przez prawie 600 tysięcy osób. Już raz turecki Batman zaistniał w światowych mediach, gdy w 2008 roku usiłował wygrać walkę z Hollywood o prawa autorskie do nazwy Batman. Brak sukcesu w 2008 roku nie ostudził jednak zapędów mieszkańców Batmanu na długo. Na stronie Change.org, gdzie można składać różnego rodzaju petycje, pojawiła się petycja o zmianę granic tak, by układały się w logo Batmana. Pomysł się chyba spodobał, ponieważ petycję podpisało kilkadziesiąt tysięcy osób.

#3. Otyli turyści kaleczą osły na jednej z greckich wysp swoimi cielskamiMalownicza grecka wyspa Santorini zwraca uwagę swoim pięknem. Charakterystyczne białe budynki przyciągają uwagę wielu żądnych przygód turystów. Uwaga i chęć podziwiania widoków to dla części z nich jedyna forma zaangażowania i zgodnie z zasadą „płacę, więc wymagam” nie podejmują innego wysiłku. Cierpią na tym miejscowe osły, które muszą dźwigać tabuny turystów na swoich grzbietach na szczyt wyspy. Największe z turystycznych okazów powodują coraz więcej obrażeń na ciałach zwierząt. Miejscowe organizacje ds. zwierząt apelują o ustanowienie limitów wagowych dla osłów.

#4. Uniwersytet Rzeszowski rozpoczął postępowanie wyjaśniające w sprawie jednej z profesor, która głosi antyszczepionkowe hasłaWykładowczyni z Zakładu Biologii w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej na kierunku lekarskim Wydziału Medycznego UR będzie musiała przed komisją bronić swoich tez wygłaszanych na Facebooku. Na swoim prywatnym koncie pani profesor podważa osiągnięcia naukowe w zakresie rozwoju szczepionek i promuje homeopatię i astrologię. W oświadczeniu wystosowanym przez uniwersytet wyczytać można, że uczelnia popiera wolność słowa i nie ponosi odpowiedzialności za prywatne opinie swoich pracowników. Władze placówki zaznaczają jednak, że czują się w obowiązku bronić osiągnięć nauki, w związku z czym zamierzają rozpocząć postępowanie w sprawie pani profesor.

#5. Badania wskazują, że programy telewizyjne pokroju „Z kamerą u Kardashianów” mogą znieczulać widzów na problemy biednychDr Rodolfo Leyva z London School of Economics wraz ze swoim zespołem przeprowadził badanie, w ramach którego ochotnikom pokazywano reklamy luksusowych produktów, zdjęcia celebrytów prezentujących drogie gadżety, a także nagłówki z gazet opisujące historie ludzi, którzy przeszli drogę od biedy do bogactwa. Następnie badanym zadawano pytania o ich stosunek do bogactwa, sukcesu i polityki rządu w zakresie zasiłków. Pytano ich również o to, czy oglądają programy telewizyjne przedstawiające zamożnych celebrytów. Okazało się, że ci, którzy regularnie oglądają Kardashianów czy X Factora, czują większe przywiązanie do dóbr materialnych i są przeciwko zasiłkom.

#6. Mężczyzna poślizgnął się w łazience i upadając nadział się na szczotkę klozetowąNieznanej tożsamości 60-latek poślizgnął się w swoim moskiewskim mieszkaniu i upadł na szczotkę tak, że ta przebiła mu prawe oko i wbiła się głęboko w czaszkę. Po przewiezieniu mężczyzny do szpitala lekarze podali mu silne antybiotyki i prześwietlili czaszkę. Na zdjęciach wyszło, że kij od szczotki połamał mężczyźnie kości czaszki. Mimo obaw o uszkodzenie mózgu lekarze otworzyli czaszkę mężczyzny i wyjęli z niej pogruchotane fragmenty kości. Mężczyzna przeżył operację i przez kilka dni znajdował się w śpiączce, jednak po odzyskaniu przytomności zmarł.

#7. W Katowicach odbyła się premiera piwa przygotowanego na bazie bakterii z pochwyO piwie zrobiło się głośno już jakiś czas temu. Nieczęsto zdarza się bowiem, że do piwa dodaje się bakterie pochodzące z kobiecych stref intymnych. Owszem, światowe piwowarstwo przeżyło już wiele, ale rodzimi producenci też nie mają się czego wstydzić, bo do piwa dodawali już śledzie, bycze jądra czy wędzonkę z owczej kupy. Wygląda na to, że pozostaniemy w czołówce piwnej awangardy. Piwo waginalne – a w zasadzie 2 piwa – stworzono na bazie bakterii uzyskanych z pochew dwóch modelek w browarze The Order of Yoni. Jedno z piw posiada aromat muscatu, a drugie to piwo szampańskie. Oba kosztują po 25 zł za pół litra, ale dla niektórych może to być niewielka cena za tak bliski kontakt z kobiecymi strefami intymnymi.

#8. Ożywiono organizmy pochodzące sprzed kilkudziesięciu tysięcy latDwa nicienie wróciły do żywych po bardzo długiej drzemce. Bezkręgowce wydobyto razem z próbkami gleby pobranymi do badań na Syberii. Zespół złożony z rosyjskich naukowców, we współpracy z uniwersytetem Princeton, ostrożnie wybudzał nicienie z drzemki, przez kilka tygodni zwiększając temperaturę w ich otoczeniu. Ku zdumieniu badaczy bezkręgowce ożyły i zaczęły się poruszać i żywić. Najnowsze odkrycie pozwoli naukowcom zgłębiać kolejne tajniki kriomedycyny, kriobiologii i astrobiologii. Odkryte nicienie zaś mogą zostać okrzyknięte najstarszymi żyjącymi organizmami i organizmami, które spędziły najwięcej czasu w stanie zamrożenia.

#9. Alf powróci na ekrany telewizyjneWytwórnia Warner Bros. zapowiedziała rozpoczęcie prac nad nową wersją serialu „Alf”. Serial opowiadający historię futrzastego kosmity o ośmiu żołądkach i niepohamowanym apetycie na koty stanowi jedną z najbardziej kultowych serii lat 80. i 90. Miliony fanów Alfa na całym świecie otrzymają teraz szansę śledzenia kolejnych przygód swojego ulubionego bohatera. Co prawda nie ogłoszono jeszcze nazwy stacji, która wyemituje nową wersję serialu, ani nie ujawniono nazwiska nowego scenarzysty, ale władze Warnera wyglądają na mocno zmotywowane, by serial wyprodukować.

#10. Francja zakazuje chamskiego podrywuWładze Francji przegłosowały nowe prawo, które pozwala karać grzywną co mniej finezyjnych i bardziej natarczywych podrywaczy. Osoby, które w wulgarny lub zbyt prostacki sposób będą wyrażały swoje zainteresowanie drugą osobą albo dopuszczą się wręcz molestowania seksualnego, mogą otrzymać mandat w wysokości przekraczającej nawet 700 euro. Nie brakuje jednak krytyków nowej ustawy, którzy uważają, że rygorystyczne prawo zabije coś, co można nazwać „francuskim romantyzmem”. Obrońcy ustawy mają inne zdanie i twierdzą, że obelgi i zastraszanie to żaden romans i należy się przed nimi skutecznie bronić.

#11. Mężczyzna żądał seksu od dostawcy jedzenia i zagroził wystawieniem negatywnej opinii restauracji, jeśli dostawca się nie zgodziKlient jednego z lokali z jedzeniem w mieście Nanchang w chińskiej prowincji Jiangxi najpierw pisał w wiadomości tekstowej do dostawcy, że ten powinien zostać na noc po przywiezieniu jedzenia. Wobec braku odzewu od dostawcy podwyższył ofertę, obiecując wystawienie restauracji pięciu gwiazdek i zapłatę za seks w wysokości 200 juanów (ok. 100 złotych). Dalsze milczenie dostawcy doprowadziło klienta do furii, więc zaczął grozić wystawieniem restauracji negatywnej opinii. Pracownik restauracji pokazał wiadomości swojemu szefowi. Ten skrzyknął pozostałych pracowników i razem weszli do mieszkania napalonego klienta. Tam nagrali filmik, na którym widać roznegliżowanego mężczyznę, którego pytają, czy na pewno jeden dostawca mu wystarczy.

#12. Mucha spowodowała przedwczesne przewrócenie się klocków dominaDwudziestu śmiałków z niemieckiego miasta Nidda pod Frankfurtem usiłowało pobić rekord świata w liczbie przewróconych kostek mini domina. Ich plany zostały jednak pokrzyżowane przez muchę, która usiadła na jednym z klocków i doprowadziła do przedwczesnej reakcji łańcuchowej. Wznoszona przez 2 tygodnie budowla rozsypała się, co nie znaczy jednak, że pewnych rekordów nie udało się pobić. Ponad 569 tysięcy kostek przewracało się przez 15 minut, a łańcuch, który udało się przewrócić, to najdłuższy przewrócony łańcuch w historii przewracania kostek domino.

#13. Rządowa agencja przypomina, że zużytych prezerwatyw nie należy myć i używać ponownieAmerykańskie Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) przypomniały co poniektórym o całkiem oczywistym fakcie, o którym przypominać się nie powinno. W tweecie opublikowanym na oficjalnym koncie CDC na Twitterze agencja przestrzegła przed praniem zużytych prezerwatyw i używaniem ich ponownie. W reakcji na tweet wielu użytkowników zachodziło w głowę, jak to w ogóle możliwe, że istnieją ludzie, którzy mogą prać prezerwatywy. Niewielu mniej zastanawiało się, ile razy można „przetwarzać” tę samą prezerwatywę.

#14. Mężczyzna zjadł żywego kurczaka, bo nie chciało mu się czekać, aż kurczak się upieczeWiększości z nas zdarzyło się chwycić pierwszą lepszą rzecz z lodówki w oczekiwaniu na większy posiłek. Szczególnie łatwo chwytanie za pęto kiełbasy przychodzi w stanie wskazującym na spożycie. Ale założymy się o dobrego kebaba, że jeszcze żadne z was nie miało takiego gastro, by zjeść żywe zwierzę. A takiego głodu doświadczył pewien mężczyzna z miejscowości Kesamudram w Indiach, który wracał ze swoim kolegą z jakiejś imprezy. Mężczyźni kupili kurczaka na miejscowym targu, ale go nie donieśli. Ten bardziej głodny w pewnym momencie oskubał żywe zwierzę z piór i zaczął je jeść, zapijając lejącą się krwią. Świadkowie zdarzenia twierdzili, że był to makabryczny widok.

#15. Znany pisarz, który dla inspiracji zamordował 4 osoby, został skazany na śmierćLiu Yongbiao został skazany na śmierć przez sąd w Chinach. Mężczyzna w 1995 roku uwięził razem ze swoim wspólnikiem 3-osobową rodzinę oraz mieszkającego z nią lokatora. Następnie mężczyźni brutalnie zamordowali całą czwórkę. Sprawa czekała 22 lata na wyjaśnienie, ponieważ dopiero niedawno pojawiły się możliwości technologiczne, które pozwoliły znaleźć sprawców. W międzyczasie Yongbiao został uznanym w Chinach pisarzem i zdobył wiele nagród literackich. Po ogłoszeniu wyroku przyznał, że popełnił morderstwa tak okrutne, że zasługuje na 100 wyroków śmierci. Razem ze wspólnikiem będą musieli jednak zadowolić się jednym.

Mamy nadzieję, że ty nie musisz przeżywać nawet jednego wyroku śmierci. Przeżyjmy za to poprzedni odcinek Najdzikszych Newsów.

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Oglądany: 103306x | Komentarzy: 101 | Okejek: 322 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.02

19.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało