Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

MŻJDD - dowiedziałem się, że zostawiła mnie żona, ze zdjęcia na Facebooku przesłanego przez kolegę

99 650  
253   65  
Dzisiaj o dzieciach, związkach i sprawach rodzinnych. Będzie też żart z puszczania bąków, ale nie będzie papieża.

#1.

Dziś sąsiad zwrócił mi uwagę, żebym ciszej przeżywał z żoną nasze nocne igraszki... od miesiąca pracuję na nockach...

#2.

Po 2 latach związku postanowiliśmy razem zamieszkać. Ona wyjechała w wakacje do Anglii, zarobić trochę grosza, a ja miałem szukać mieszkania i załatwić wszystko równo z jej powrotem. Poszczęściło mi się i znalazłem mieszkanie w dzień jej wyjazdu i od razu podpisałem umowę na rok. Zadzwoniłem do niej i była wniebowzięta. 2 tygodnie później zadzwoniła do mnie i powiedziała, że rzuca mnie dla innego i zostaje na stałe w Anglii.

#3.

Jakiś dziwny koleś w metrze powiedział, że podobają mu się moje gałki oczne. To największy komplement, jaki usłyszałam od faceta od paru dobrych miesięcy.

#4.

Zakochałam się w pewnym osobniku, którego szarpałabym jak Reksio szynkę, ale moja szynka chyba nie lubi zwykłych Reksiów i woli zostać pożarta przez rasowe Burki i Azory. Cóż, takie życie...

#5.

Jestem w pracy. Pracuję w Warsie i nie ma mnie często w domu. Kolega dziś wysyła mi wiadomość co się odjaniepawla na Facebooku mojej żony i wysyła mi jej zdjęcie z jakimś fagasem, jak się całują z podpisem, jedyna miłość. Po 8 latach związku dowiaduje się ze zdjęcia z internetu od kolegi (bo mnie zablokowała), że żona mnie rzuciła. Nie odpowiada na telefon, chce zabrać mi 2-letniego synka.

#6.

Moja 4-letnia córeczka ściągnęła dzisiaj majtki na środku zatłoczonej galerii handlowej. Zrobiła to, ponieważ można wtedy lepiej poczuć puszczane bąki.

#7.

Musiałam powiedzieć mojemu dziesięcioletniemu synowi, że rozwodzę się z jego ojcem. Co on na to? "Taaak!!! Wybieram mieszkanie z tatą!"

#8.

Mama uważa, że moje problemy życiowe i psychiczne to wina oddalenia się od Boga. Wyjeżdżając na rekolekcje, między udzieleniem błogosławieństwa na czas jej nieobecności a wyjściem, zdążyła powiedzieć, że jedynymi odpowiedzialnymi facetami, którzy zostaną w domu, będzie nasz tchórzliwy piesek i moja - zdecydowanie niemęska - młodsza siostra.

#9.

Zostałem aresztowany, bo mój 6-letni syn zadzwonił na policje, mówiąc, że biję moją żonę i ona krzyczy. Uprawialiśmy seks…

#10.

Piłem przez dziesięć dni non stop, wylądowałem w psychiatryku z objawami zespołu abstynencyjnego.Swoją historię możesz wysłać w wiadomości prywatnej,

na anonimowe.opowiesci@gmail.com

albo na Facebooka MŻJDD


W poprzednim odcinku o tym,
jak zostać samotnym ojcem dzięki dobrodziejstwu internetu.
30

Oglądany: 99650x | Komentarzy: 65 | Okejek: 253 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało