Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

12 najdziwniejszych umów przedślubnych zawartych pomiędzy gwiazdami

86 787  
221   43  
Praktycznie co tydzień możemy przeczytać, że któraś ze słynnych par hollywoodzkich się rozstaje. A potem znów szukają nowych partnerów i zawierają umowę przedślubną, aby w razie kolejnego rozwodu ocalić (lub zarobić) trochę pieniędzy.

#1. Jay Z i Beyoncé


W przypadku rozwodu Beyoncé dostanie milion dolarów za każdy rok małżeństwa oraz po pięć milionów za każde dziecko, które urodziła raperowi.

#2. Britney Spears i Kevin FederlineBritney to sprytna kobietka. W umowie przedślubnej zawarto klauzulę, że każdy przedmiot o wartości powyżej 7 tysięcy dolarów musiał iść w parze z prawnym dokumentem określającym, kto go otrzyma po rozwodzie. Na otarcie łez po rozwodzie, Kevin zgodził na marny milion dolarów.

#3. Katie Holmes i Tom CruiseKatie jest sprytniejsza od Kevina Federline'a i dopilnowała, żeby w umowie jasno napisano, że za każdy rok małżeństwa z Tomem otrzyma 3 miliony dolarów. Po rozwodzie na jej konto bankowe wpłynęło 15 milionów, a dodatkowo dostaje 400 tysięcy dolarów alimentów rocznie.

#4. Jessica Biel i Justin TimberlakeDla Jessiki najważniejsza jest wierność. Jeśli Justin ją zdradzi, Jess dostanie pół miliona dolarów.

#5. George Clooney i Amal AlamuddinWartość rynkowa Clooneya to ponad 220 milionów dolarów. Do wiadomości publicznej wypłynęło tylko to, że w razie rozwodu Amal dostanie na pocieszenie 20 milionów.

#6. Crystal Harris i Hugh HefnerCzyżby to była prawdziwa miłość? Crystal podpisała umowę, z której jasno wynikało, że nie dostanie od Hefnera ani grosza.

#7. Steven Spielberg i Amy IrvingSpielberg nie dopilnował wszystkiego, spisując intercyzę przed ślubem z Irving. Po pierwsze, napisali ją na serwetce, po drugie, Amy nie miała swojego prawnika. To wystarczyło, żeby sąd podważył ważność dokumentu i kazał reżyserowi zapłacić byłej żonie 100 milionów dolarów.

#8. Mark Zuckerberg i Priscilla ChanMark Zuckerberg i Priscilla Chan podpisali umowę randkową, zgodnie z którą para musi znaleźć czas na jedną randkę tygodniowo i przynajmniej 100 minut wolnego czasu spędzonego razem. Nie może to być w domu ani w siedzibie Facebooka.

#9. Jessica Simpson i Tony RomoTa para nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu, ale umowa przedślubna już była gotowa do podpisania. Znalazł się w niej między innymi zapis, że Tony dostanie pół miliona dolarów, gdy Jessica za bardzo przytyje. Granicę ustalono na 60 kilogramów.

#10. Catherine Zeta-Jones i Michael DouglasZnów wyżej wyceniono zdradę. W przypadku rozwodu Catherine miała dostać 2,8 miliona dolarów, a gdyby Michael ją zdradził, pięć milionów.

#11. Nicole Kidman i Keith UrbanUmowa miała wiele szczegółowych zapisów, ale najważniejsza była końcowa klauzula. Gdyby Keith znów zaczął zażywać kokainę, nie dostałby ani grosza, a Nicole w ramach rekompensaty otrzymałaby od niego 600 tysięcy dolarów za każdy rok małżeństwa.

#12. Charlie Sheen i Denise RichardsGdyby któremuś z małżonków przyszedł do głowy skok w bok, warto byłoby to przemyśleć. Obydwoje zgodzili się na zapłacenie zdradzonemu 4 milionów dolarów.

Oglądany: 86787x | Komentarzy: 43 | Okejek: 221 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało