Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

12 najdziwniejszych umów przedślubnych zawartych pomiędzy gwiazdami

85 760  
220   43  
Praktycznie co tydzień możemy przeczytać, że któraś ze słynnych par hollywoodzkich się rozstaje. A potem znów szukają nowych partnerów i zawierają umowę przedślubną, aby w razie kolejnego rozwodu ocalić (lub zarobić) trochę pieniędzy.

#1. Jay Z i Beyoncé


W przypadku rozwodu Beyoncé dostanie milion dolarów za każdy rok małżeństwa oraz po pięć milionów za każde dziecko, które urodziła raperowi.

#2. Britney Spears i Kevin FederlineBritney to sprytna kobietka. W umowie przedślubnej zawarto klauzulę, że każdy przedmiot o wartości powyżej 7 tysięcy dolarów musiał iść w parze z prawnym dokumentem określającym, kto go otrzyma po rozwodzie. Na otarcie łez po rozwodzie, Kevin zgodził na marny milion dolarów.

#3. Katie Holmes i Tom CruiseKatie jest sprytniejsza od Kevina Federline'a i dopilnowała, żeby w umowie jasno napisano, że za każdy rok małżeństwa z Tomem otrzyma 3 miliony dolarów. Po rozwodzie na jej konto bankowe wpłynęło 15 milionów, a dodatkowo dostaje 400 tysięcy dolarów alimentów rocznie.

#4. Jessica Biel i Justin TimberlakeDla Jessiki najważniejsza jest wierność. Jeśli Justin ją zdradzi, Jess dostanie pół miliona dolarów.

#5. George Clooney i Amal AlamuddinWartość rynkowa Clooneya to ponad 220 milionów dolarów. Do wiadomości publicznej wypłynęło tylko to, że w razie rozwodu Amal dostanie na pocieszenie 20 milionów.

#6. Crystal Harris i Hugh HefnerCzyżby to była prawdziwa miłość? Crystal podpisała umowę, z której jasno wynikało, że nie dostanie od Hefnera ani grosza.

#7. Steven Spielberg i Amy IrvingSpielberg nie dopilnował wszystkiego, spisując intercyzę przed ślubem z Irving. Po pierwsze, napisali ją na serwetce, po drugie, Amy nie miała swojego prawnika. To wystarczyło, żeby sąd podważył ważność dokumentu i kazał reżyserowi zapłacić byłej żonie 100 milionów dolarów.

#8. Mark Zuckerberg i Priscilla ChanMark Zuckerberg i Priscilla Chan podpisali umowę randkową, zgodnie z którą para musi znaleźć czas na jedną randkę tygodniowo i przynajmniej 100 minut wolnego czasu spędzonego razem. Nie może to być w domu ani w siedzibie Facebooka.

#9. Jessica Simpson i Tony RomoTa para nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu, ale umowa przedślubna już była gotowa do podpisania. Znalazł się w niej między innymi zapis, że Tony dostanie pół miliona dolarów, gdy Jessica za bardzo przytyje. Granicę ustalono na 60 kilogramów.

#10. Catherine Zeta-Jones i Michael DouglasZnów wyżej wyceniono zdradę. W przypadku rozwodu Catherine miała dostać 2,8 miliona dolarów, a gdyby Michael ją zdradził, pięć milionów.

#11. Nicole Kidman i Keith UrbanUmowa miała wiele szczegółowych zapisów, ale najważniejsza była końcowa klauzula. Gdyby Keith znów zaczął zażywać kokainę, nie dostałby ani grosza, a Nicole w ramach rekompensaty otrzymałaby od niego 600 tysięcy dolarów za każdy rok małżeństwa.

#12. Charlie Sheen i Denise RichardsGdyby któremuś z małżonków przyszedł do głowy skok w bok, warto byłoby to przemyśleć. Obydwoje zgodzili się na zapłacenie zdradzonemu 4 milionów dolarów.

Oglądany: 85760x | Komentarzy: 43 | Okejek: 220 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało