Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

MŻJDD - o tym jak nawet deszcz potrafi człowieka wkur... zdenerwować!

76 353  
234   52  
Spytał ją, czy nie boi się, że ktoś ją porwie...

#1. To tak można?

#2. Futrzaste...

Moje koty są niezwykle kreatywne. Ostatnio zaczęły bawić się w odbijanie przedmiotów na podłodze w przedpokoju - to może być piłka, kosteczka karmy, czy kawałek papieru, nieważne co, ważne, żeby stukało, albo chociaż szeleściło. Przesuwają ten przedmiot między sobą jak w ping-pongu. Szur... szur... klik, tlak, plak, łubudududu... Przeważnie o trzeciej nad ranem...

#3. Nie zalewaj

Wyciągałem naczynia ze zmywarki, kiedy nóż wbił mi się w palec i zaklinował w połowie paznokcia. Żona zaczęła się na mnie drzeć, że zalewam krwią czyste naczynia.

#4. Naprawdę DD, ale trzymaj się

Mam 25 lat. Przed 20. urodzinami straciłem babcię, która mnie wychowywała razem z dziadkiem pod nieobecność mamy, która pracowała za granicą. Przeprowadziłem się potem do taty, z którym miałem bardzo słaby kontakt i kiedy zaczęła mnie z nim wiązać jakaś więź, wspólny język, to tata zmarł w wypadku. Poza tym: -Kompletnie nie układa mi się w związkach z kobietami. -Powoli tracę wzrok z powodu toksoplazmozy ocznej.

#5. Prosty!

Idąc chodnikiem, zauważyłem rozbeczaną dziewczynę, siedzącą na krawężniku. Podszedłem i zapytałem, czy wszystko jest w porządku. W odpowiedzi dostałem pięścią w twarz.

#6. Pan się deklinuje?

Dostałem wypowiedzenie z pracy bez wcześniejszego ostrzeżenia. Wypowiedzenie zostało do mnie wysłane pocztą, a na kopercie i w treści dokumentu ani razu nie użyto mojego imienia i nazwiska w poprawnej formie. Aż tak bardzo mieli tam na mnie wywalone przez ostatnie 3 lata.

#7. A numere jeden jeeest?

Dzisiaj poprosiłam mojego faceta, z którym jestem od prawie roku, żeby wymienił 5 kobiet, z którymi najchętniej by poszedł do łóżka. W rankingu byłam trzecia. Moja mama druga.

#8. Wybranka

Mój kierownik z pracy próbuje mnie poderwać, choć od dawna mówię mu, że NIGDY się z nim nie umówię i nie ma żadnych szans. Ostatnio zaczął mnie podpytywać, czy nie boję się, że zostanę porwana...

#9. Jak swoje...

Zawiozłem moją żonę do lekarza, bo przybrała na wadze i nie miała okresu od trzech miesięcy. Myśleliśmy, że to menopauza a okazało się, że jest w ciąży. Ja jestem po wazektomii.

#10. Wkurwiony nie na żarty!

Byłem tak wkurwiony, że włączyłem sobie relaksacyjne odgłosy deszczu z jutuba, a w chwilę później deszcz za oknem zaczął tak mocno napierdalać, że zaczął mi to zagłuszać i wkurwiłem się jeszcze bardziej...


---

Swoją historię możesz wysłać w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD


---

W poprzednim odcinku przeczytaliśmy o kolesiu, który po powrocie do domu znalazł w salonie kupę...
23

Oglądany: 76353x | Komentarzy: 52 | Okejek: 234 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.01

28.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało