Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jak wyglądają randki w różnych krajach świata

51 547  
106   14  
Gdyby przypadkiem zachciałoby ci się umówić na randkę w jakimś obcym kraju, przygotuj się do tego. Nie wszędzie wypada zaprosić dziewczynę na kolację czy do kina. I nie o wszystkim można na randkach rozmawiać.

#1. Chiny - specjalne szkoły randkowania dla mężczyzn

W 2016 roku w Chinach było ponad 33 miliony więcej mężczyzn niż kobiet, co okazało się wielkim problemem dla panów szukających szczęścia w związkach heteroseksualnych. W Chinach szybko powstają szkoły uwodzenia, w których panowie uczą się jak skutecznie zainteresować sobą kobietę. Kobiety, które zbliżają się do trzydziestki przestają wybrzydzać i chętnie biorą udział w „szybkich randkach”. Oczywiście jeśli jesteś samotną osobą z dobrą pracą (i niezłą wypłatą), starsi członkowie rodziny będą cię umawiać na randki i bez większych starań możesz wybrać odpowiednią osobę.

#2. USA - trzy sposoby na znalezienie partneraRandkowanie w Stanach Zjednoczonych zaczyna się zazwyczaj na trzy sposoby. Poznanie kogoś w barze, przedstawienie przez przyjaciół albo skorzystanie z aplikacji.
Początkowo pary spotykają się w kawiarni, z czasem przenoszą się do lepszych restauracji i na różne imprezy kulturalne. Młodzi Amerykanie spotykają się praktycznie bez zobowiązań, chcą spędzić miło czas, a nie zaplanować sobie od razu całe życie z daną osobą.

#3. Wielka Brytania - spotkania w pubieMłodzi Brytyjczycy, podobnie jak ich rówieśnicy z USA, randkują głównie w pubach. Są jednak dwie główne różnice. Brytyjczycy na randkach piją na potęgę i bez oporów wskakują do łóżka nawet na pierwszej randce. A i nie zawsze łóżko jest im potrzebne, w pubie też znajdą miejsce na uprawianie seksu.

#4. Japonia - grupowe randkiW Japonii sprawa jest prosta i oczywista. Jeśli dojrzałeś już do chodzenia na randki, to robisz to w jednym celu. Chcesz znaleźć idealnego partnera do wspólnego życia. Najpierw dwójka ludzi zaprasza swoich znajomych i wszyscy wspólnie idą na kolację do restauracji. Jeśli grupka dobrze się dogaduje, całe towarzystwo przenosi się do baru (często karaoke) na drinki i rozmowy. Jeśli podczas takiej grupowej randki ktoś komuś przypadnie do gustu, wymieniają się numerami telefonu i potem spotykają się bez towarzystwa.

#5. Francja - co to są randki?Rendez-vous to po prostu spotkanie, jakiekolwiek spotkanie, a nie randka. Francuzi mają bardzo wyluzowane podejście do związków, unikają poważnych ustaleń typu „czy spotykamy się też z innymi, czy jesteśmy na wyłączność?”. Po prostu młodzi spotykają się, dobrze się bawią, a gdy przestaje im to sprawiać przyjemność, rozstają się bez dramatów i szukają następnej osoby.

#6. Hiszpania - niezobowiązującoPodobnie jak we Francji, w Hiszpanii ludzie nie randkują, a spotykają się ze sobą. Większość młodych Hiszpanów mieszka z rodzicami, ale nie spodziewaj się, że zostaniesz zaproszony do domu. Jeśli już otrzymasz zaproszenie aby poznać rodziców, oznacza to, że osoba, z którą się spotykasz, traktuje wasz związek poważnie. I bądź pewna, że poznasz nie tylko rodziców, ale całą bliższą i dalszą rodzinę.

#7. Szwecja - po co mi partnerMłodzi ludzie w Szwecji mają aż za dobrze. Jeśli tylko chcą, mogą znaleźć dobrą pracę, stać ich na mieszkanie i od samego początku wychowuje się ich na niezależnych ludzi. Po co więc komplikować sobie życie, chodzić na randki, starać się, dopasowywać do innych, skoro całkiem nieźle żyje się samemu. Co nie oznacza, że nikt tam nie chodzi na randki. Randkowanie to umawianie się na kawę. Pamiętaj, że jeśli zaczniesz się z kimś regularnie umawiać na kawę, to oznacza, że jesteście w związku i nie możesz sobie pozwalać na skoki w bok do innych kawiarni z inną osobą.

#8. Meksyk - tradycyjnieW Meksyku facet wychodzi z inicjatywą, on stara się uwieść dziewczynę, zaimponować jej i oczywiście to on płaci za wszystko na randkach. Po randce dzwoni do dziewczyny i przedstawia plan kolejnych spotkań. Meksykanie nie mają żadnych oporów przed okazywaniem sobie uczuć w miejscach publicznych.

#9. Indie - konserwatywnieW Indiach nadal królują aranżowane małżeństwa. To rodzice młodych Hindusów ustalają między sobą kto i z kim będzie się spotykał (oczywiście pod czujnym okiem przyzwoitki). Celem jest jak najszybsze zamążpójście, więc zazwyczaj ślub następuje po kilku miesiącach od pierwszej randki.
Jednak dane z Tindera pokazują, że coś się powoli zmienia w tym konserwatywnym kraju. Popularność tej aplikacji ciągle wzrasta wśród młodych Hindusów.

#10. Włochy - romans i kłamstwaWłosi są romantyczni i czarujący, Włoszki namiętne i śliczne. Włosi uwodzą kobiety tylko po to, żeby uprawiać seks. Kobiety, z którymi idą na randkę, traktują jak księżniczki, kłamią jak z nut, a gdy już dostaną co chcą, znikają.
45

Oglądany: 51547x | Komentarzy: 14 | Okejek: 106 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.09

18.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało