Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

8 absolutnie bzdurnych ciekawostek o reptilianach…

42 823  
93   35  
… czyli co warto wiedzieć o Marku Zuckerbergu, królowej Elżbiecie i przyjaciołach.

#1.


Na początek coś na uspokojenie – przebrzydłe gady okazują się bardziej bać nas niż my ich. David Icke, gość, który to wszystko spopularyzował, twierdzi, że im więcej wiedzy posiadamy, tym łatwiej będziemy rozpoznawać reptilian. A to ostatnie, na czym owym obcym zależy. Najczarniejszy scenariusz zakłada, że ludzkość – świadoma obecności przybyszów z kosmosu – będzie w stanie ich pokonać. Zyska tym samym zupełnie nowy poziom świadomości, co pozwoli jej dokonać gwałtownego skoku w rozwoju. A zatem… ubić gady!

#2.Magazyn Time uznał historię o reptilianach za jedną z najbardziej trwałych teorii spiskowych wszech czasów. Pomimo upływu lat popularność historii wcale nie słabnie. Wręcz przeciwnie – za sprawą osobliwego zachowania m.in. Marka Zuckerberga konspiracja zyskuje nowe paliwo. Jasne, w większości w żartach, co nie zmienia faktu, że zatacza coraz szersze kręgi, docierając do ludzi dotychczas skutecznie izolowanych od tego rodzaju teorii.

#3.Kim jest David Icke? Brytyjskim pisarzem i dziennikarzem. Jego fascynacja reptilianami zaczęła się w 1991 roku podczas zwiedzania inkaskich ruin. Icke twierdzi, że doznał wtedy olśnienia – słyszał głosy, które przekazywały mu ukrytą prawdę. Z podróży wrócił święcie przekonany, że jest nową inkarnacją Jezusa Chrystusa, a jego powołaniem jest głoszenie „prawdy” o ukrytej rasie, która infiltruje Ziemian. Aby przypadkiem nie zakłócić odbieranych przekazów, Icke postanowił od tego czasu ubierać się już tylko na turkusowo. Najwyraźniej jednak nasłuchał się już wystarczająco, bo wkrótce potem porzucił ekstrawagancki turkus na rzecz bardziej stonowanych kolorów.

#4.Reptilianie żyją wśród nas już od tysięcy lat – podczas których absolutnie nie próżnowali. Jak wynika z niezbicie pewnych doniesień medialnych, reptiliańskie geny zdążyły już dość mocno wymieszać się z ludzkimi i najprawdopodobniej w wielu z nas płynie już gadzia krew. Co po trosze wyjaśniałoby nasze humory w poniedziałkowy ranek. Wyjaśnia też – według niektórych – historie o porwaniach przez UFO. Rzekomo to właśnie reptilianie porywać mieli wybranych ludzi, by następnie produkować z nimi niecne potomstwo (z pomocą bezpośredniej fuzji DNA, nie żadne tam środki pośrednie…).

#5.Zgodnie z życzeniem reptilian, sterowani jesteśmy wciąż. I jeśli wydaje nam się, że mamy na coś wpływ, to prawda – wydaje nam się. Według wyznawców teorii konspiracyjnej, jaszczury posiadły zdolność telepatycznego kontrolowania naszych umysłów. Posiłkują się też hologramami, które udają naszą rzeczywistość. Wszystko to ma służyć lepszej kontroli… właściwie czego i w jakim celu? To już szczegóły, które nie pasują do teorii. Można więc je bez problemu pominąć.

#6.Skąd wzięli się reptilianie? Przylecieli z kosmosu, to jasne. Ale skąd dokładniej? Z gwiazdozbiorów Smoka i Sieci, m.in. z gwiazdy zeta Reticuli (na którą, swoją drogą, w latach 60. XX wieku porwano ponoć państwa Hillów). Przylot z innej planety, gwiazdy tudzież galaktyki to jednak nie koniec możliwości reptilian, bowiem według niektórych posiadają oni umiejętność swobodnego migrowania pomiędzy wymiarami.

#7.Tym, co sprawia, że jaszczurom tak dobrze żyje się na Ziemi, są… negatywne emocje, którymi żywią się w przerwach pomiędzy kanibalizmem i wampiryzmem. Reptilianie najlepiej czują się w obliczu strachu i zniszczenia, co tłumaczy tak licznie trapiące naszą miłą planetę kataklizmy. Trzęsienia ziemi, wojny, a nawet kretyńskie rządy – wszystko to ma być, według Icke’a i jemu podobnych – zasługą nie obłędu zwanego demokracją, a właśnie ingerencji przybyszów z innego świata.

#8.Dlaczego jednak reptilian – poza kilkoma znanymi przypadkami :) – tak trudno jest rozpoznać? Skoro chędożą się z ludzkością od tysięcy lat, powinni przecież być na każdym kroku. I – według entuzjastów reptiliańskiej konspiracji – są. Tyle że doskonale opanowały umiejętność przybierania ludzkich postaci. W internecie oczywiście dostępne są też filmiki dowodzące (ponad wszelką wątpliwość!), że przemiana z jaszczura w człowieka i z powrotem jest możliwa. Co ciekawe, owe filmiki wzbudzają kontrowersje wśród samych miłośników konspiracji. Twierdzą bowiem, że sprawiają one, że ci wyglądają głupio. Nie ma powodu do obaw, to nie wina filmików!

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Oglądany: 42823x | Komentarzy: 35 | Okejek: 93 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało