Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Kobiety masowo zapisują się do szkoły seksu oralnego. Oto czego tam uczą

88 883  
138   47  
Szkoły seksu oralnego to absolutny hit ostatnich miesięcy. Panie bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia, by pod okiem specjalistów do perfekcji opanowywać sztukę "robienia loda". Czego uczą na takich zajęciach?

Szkoły seksu oralnego to absolutny hit ostatnich miesięcy. Panie bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia, by pod okiem specjalistów do perfekcji opanowywać sztukę "robienia loda". Czego uczą na takich zajęciach?


#1. Rebekah Beneteau, trenerka seksu i ekspertka do spraw intymności; prowadząca kurs The Joy of Oral: Make Your Next Mouthful Matter:

Najlepiej jest zaczynać powoli. Pozwól partnerowi, by stwardniał Ci w ustach. Nie wykonuj żadnych gwałtownych ruchów. Oczekiwanie na to, aż zaczniesz działać, dodatkowo podnieci Twojego partnera.

#2. Mellisa Jones, seksuolog, prezes Sexology Institute and Boutique w San Antonio:

Ludzie często myślą, że ich ślina wystarczy w seksie oralnym. Zawsze lepiej jest zacząć odrobiną lubrykantu, a później dołożyć śliny.

#3. Elle Chase, autorka książki Curvy Girl Sex: 101 Body-Positive Positions to Empower Your Sex Life:

Pamiętaj: 50% udanego seksu oralnego to praca dłońmi. Używaj dłoni, starannie dobierając nacisk i łącząc to z pracą ust. Tak naprawdę samymi ustami nie zaspokoisz partnera w pełni.

#4. Trevor Jones, seks trener, ekspert do spraw intymności:

Zadawaj partnerowi pytania w trakcie seksu oralnego. Musisz wiedzieć, czy odczuwa przyjemność. Mężczyźni są różni. Nie wszyscy lubią to samo. Nie zadawaj mu ogólnych pytań typu "Podoba Ci się?". Bądź konkretna: "Chciałbyś, żebym robiła to szybciej?".

#5. Amory Jane, ekspertka do spraw seksu i pracownica She Bop - sex butiku w Portland:

Nie każdy jest w stanie dobrze zrobić "głębokie gardło", dlatego ważne jest dopasowanie się do kształtu penisa partnera. Jeśli jest zagięty do góry, to nie rób tego, klęcząc. Sprawisz tylko ból partnerowi, gdy będzie zahaczał penisem o Twoje podniebienie.

#6. Mellisa Jones:

Pamiętaj, by sprawiać przyjemność partnerowi, a nie jego penisowi. Utrzymuj z mężczyzną kontakt wzrokowy, niech widzi, że go pożądasz. Wypowiadaj jego imię, pytaj go, czy chce spróbować czegoś innego, a jak tak, to co mu się najbardziej podoba. Kontakt wzrokowy pozwala Ci też kontrolować język jego ciała. Możesz widzieć, w jaki sposób partner reaguje na przyjemności.

#7. Sasha Rene, fundatorka zajęć Blow by Blow w San Diego:

Żeby seks oralny był udany, musisz pamiętać o jego jądrach. Bierz je na zmianę do ust, delikatnie muskaj. Zalecam, by seks oralny zaczynać właśnie od jąder. Delikatna zabawa nimi pobudza partnera i przygotowuje go na danie główne.


#8. Elle Chase:

Seks oralny wymaga olbrzymiego zaufania. Kobieta, biorąc do ust najbardziej wrażliwą część męskiego ciała, powinna pokazywać na każdym kroku partnerowi, że jest to dla niej coś specjalnego i traktuje jego zaufanie z entuzjazmem i docenieniem.Źródła: 1, 2
165

Oglądany: 88883x | Komentarzy: 47 | Okejek: 138 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.10

17.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało