Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Mocne i prowokujące plakaty reklamowe, które poruszają istotne tematy III

64 854  
207   35  
Te reklamy odbiły się szerokim echem w mediach. Patrząc na nie, chyba nie można się dziwić dlaczego...

#1. Francuska kampania potępiająca palenie papierosów przez osoby młode

#2. Kampania WWF. "Tsunami zabiło 100 razy więcej osób niż 9/11"#3. Reklama marki Benetton przeciwko nienawiści#3. Takie popielniczki stanęły na chodnikach chińskich miast w ramach kampanii przeciwko paleniu#4. Kampania francuskiej organizacji LICRA przeciwko rasizmowi. "Kolor skóry nie powinien dyktować twojej przyszłości"#5. Organizacja charytatywna z Singapuru o tym, że "lajkowanie nie jest pomaganiem"#6. Dla bezdomnego każdy dzień jest trudnością#7. Reklama środków przeciwbólowych dla osób chorych na raka#8. QueerTravel: inna strona Ameryki#9. Reklama mydła w płynie. "Jeśli nie jesteś całkowicie czysty, jesteś brudny"#10. Reklama organizacji zwalczającej zwyczaj obrzezywania kobiet. "Ponad 140 mln kobiet na całym świecie jest skazane na nieodczuwanie niczego"#11. Reklama WWF: nie kupuj pamiątek z egzotycznych zwierząt#12. Rak płuc jest modowym faux pas#13. Plakat reklamowy reporterów bez granic. "Tam gdzie płynie krew, powinien płynąć też atrament. Nikt i nic nie powinno stawać na przeszkodzie dziennikarzom zdającym relację ze stref walki"

#14. Reklama przeciwko paleniu papierosów w miejscach publicznych. "Nie połykaj dymu papierosowego innych ludzi. Każdy z nas ma prawo do otoczenia wolnego od dymu tytoniowego"


#15. Kampania przeciwko wykorzystywaniu zwierząt do testowania kosmetyków#16. Australijska kampania społeczna uświadamiająca ludzi o konieczności zachowania ostrożności za kierownicą. Zabić dziecko. Zabić rodzinę. Zwolnij w pobliżu szkół#17. Ludzie dla zwierząt. Nie traktuj innych tak, jak sam nie chciałbyś być traktowany#18. Pomoc dla osób uzależnionych od palenia. "Przeciętny palacz potrzebuje rocznie ponad 5000 papierosów. Uwolnij się z haczyka"#19. Jedzenie za życie#20. Nie odkładaj macierzyństwa na potemZobacz też poprzednią część

21

Oglądany: 64854x | Komentarzy: 35 | Okejek: 207 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.10

18.10

17.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało