Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

23-latka wydała kilkadziesiąt tysięcy na modyfikacje ciała. Dopiero się rozkręca

75 799  
135   102  
Poznajcie 23-letnią Amber Luke z Nowej Południowej Walii. Odkąd skończyła 16 lat, inwestuje w modyfikacje swojego ciała. Do tej pory wydała już 10 tysięcy dolarów. Może pochwalić się pięćdziesięcioma tatuażami, tuningowanymi małżowinami usznymi, podzielonym językiem, a jej gałki oczne zabarwione są na niebiesko.

0

#1. Tak Amber wyglądała dawniej:

1

Dziewczynie bardzo podoba się jej nowy imidż i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Patrząc na swoje stare zdjęcia, mówi: "Kiedy patrzę na zdjęcia przed, widzę zwykłą dziewczynę, jakich wiele. Nienawidziłam swojego wyglądu. Byłam nudna".

#2. Przed i po:

1-1

Amber przyznaje, że niektóre zabiegi jakim się poddała były bardzo ryzykowne, ale to jej nie powstrzymało. "Tatuowanie oczu trwało tylko 40 minut. Było bardzo bolesne. Miałam otwarte oczy, gdy igła nakłuwała każdą z gałek ocznych po cztery razy. Byłam ślepa przez 3 tygodnie".

#3.

2

Planuję zaostrzyć moje kły, aby wyglądały jak wampirze. Jedyną granicą, której nie chcę przekraczać jest wstawianie implantów pod skórę. Miałam mieć wstawione rogi, ale zmieniłam zdanie - nie sądzę, żeby mi to pasowało.

#4.

3

#5. Ktoś tu dziwnie na mnie patrzy...

4

#6.

5

#7.

6

#8.

7

#9.

8

Źródła: 1, 2
190

Oglądany: 75799x | Komentarzy: 102 | Okejek: 135 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało