Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Samozwańcza Barbie z Berlina wydała fortunę na "największe cycki w Europie"

56 492  
38   56  
27-letnia Paris Herms, nazywająca siebie "prawdziwą lalką Barbie z Berlina", wydała 45 tysięcy euro na operacje plastyczne. Efekty? Oceńcie sami!

#1.

1
Paris przeszła niedawno trzecią operację powiększenia piersi. Ich rozmiar osiągnął imponujące 80L. Twierdzi teraz, że ważące po 2 kilogramy piersi czynią ją "niezmiernie szczęśliwą".

#2.

2

Herms odkąd była malutką dziewczynką ma obsesję na punkcie lalek Barbie. Podziwia ich "piękno i delikatność", tak bardzo, że zawsze marzyła o tym, by być jak one. Chcąc spełnić swoje marzenia, pierwszą operację przeszła już w wieku 17 lat.

Od tej pory "prawdziwa Barbie z Berlina" wydała rzekomo 45 tysięcy euro na zabiegi plastyczne, takie jak powiększanie biustu i korekcja nosa.

#3.

3

Pewnie się zastanawiacie, skąd miała na to wszystko pieniążki. Otóż wieść niesie, że dostała je od babci, która ją wychowywała. "Jest nie tylko moją babcią, ale też najlepszą przyjaciółką. Zawsze mnie wspierała, nawet jeśli twierdzi, że powinnam już skończyć z operacjami" - opowiada berlińska Barbie. "Jak zapewne się domyślacie, nie zgadzam się z tym" - dodaje jeszcze.

#4.

4

Pierwotnie nie byłam zbyt piękna i często mi dokuczano. Lubię wyglądać jak lalka, ponieważ chciałabym wyglądać idealnie.
Dobra robota, chciałoby się powiedzieć!

#5.

5

Opinie innych ludzi na temat mojego wyglądu są różne. Niektórzy uważają, że wyglądam dobrze, a niektórzy przeciwnie. Jest to oczywiście zrozumiałe, bo każdy ma własny ideał piękna.

#6.

7

Jestem bardzo szczęśliwa, że moje marzenia się spełniły i wszystko idzie taką drogą. Po prostu uwielbiam wyglądać zupełnie sztucznie. Moje motto brzmi: plastic is fantastic.

#7.

8

#8. Jak dwie krople wody, prawda?

10

Do której z powyższych lalek Barbie wersja berlińska wygląda najbardziej podobnie? Czekamy na wasze typy!

Źródła: 1, 2, 3
134

Oglądany: 56492x | Komentarzy: 56 | Okejek: 38 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało