Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Ta 20-latka ma najdziwniejsze brwi świata

158 351  
288   141  
W dzisiejszym odcinku m.in. o dziewczynie, której brwi przyprawiają o ciarki wstydu, nauczycielce z Bułgarii, która poszła na całość podczas szkolnej imprezy i żenadzie, jaka rozegrała się przy przystanku autobusowym w Szczecinie.

#1. Blogerka modowa z Rosji wywołała sensację, gdy pokazała światu swoje brwiBrwi 20-letniej Anzheliki Protodyakonovej stopniowo ewoluowały, aż w końcu zaczęły pokrywać niemal całe czoło. Dziewczyna nie widzi problemu w robieniu sobie tak dziwnego makijażu i porównuje swoje brwi do tych, które mają bohaterowie gry Angry Birds.

Zobacz jej zdjęcia i odpowiedz sobie na pytanie: czy to jeszcze jest normalne?Chciałbyś mieć potwora dziewczynę z takimi brwiami?

#2. Nietypowa wymiana zdań pod ogłoszeniem o pracę
Chciałbyś pracować w miejscu, którego właściciele tak zwracają się do byłych pracowników?

#3. Nauczycielka Daria Dimova z Bułgarii poszła na całość na szkolnej potańcówce. Zobacz show, jaki dała na parkiecie


Gdy kobieta wytrzeźwiała i zorientowała się, że filmik trafił do internetu, zwolniła się z pracy. Oburzeni rodzice uczniów domagają się dalszych konsekwencji wobec lubieżnej nauczycielki.

Taką sorkę mógłbym mieć...

#4. Mamy film, na którym uchwycono rzekome molestowanie, jakiego dopuścił się na dziennikarce CNN znany aktor Morgan Freeman. Padniesz

Wiadomo, że w dzisiejszym świecie wszyscy walczą o jak najbardziej sensacyjny news, jednak to, co zrobiła ta dziennikarka, przechodzi ludzkie pojęcie. W skrócie: aktorzy Morgan Freeman i Michael Caine brali udział w konferencji prasowej. W pewnym momencie Caine opowiedział zabawną anegdotę:

Miałem śmieszną wtopę - pogratulowałem kobiecie ciąży, która w ciąży nie była.

Słysząc to, Freeman odparł:
Chciałbym tam być (żeby to zobaczyć - przyp. red.).

Pech chciał, że gdy to mówił, patrzył w oczy dziennikarce, która poczuła się MOLESTOWANA.


Teraz aktor domaga się zadośćuczynienia za utratę dobrego imienia. Najlepszą karą będzie wywalenie tego babsztyla z telewizji.

#5. Żenujący pokaz niewiedzy dziennikarki Kingi Rusin, która za swoją niekompetencję została jeszcze nagrodzona tytułem Osobowości Roku

Celebrytka wystąpiła podczas gali Gwiazdy Plejady. Przy odbieraniu nagrody pozwoliła sobie na kilka wypowiedzi, które nijak się mają z rzeczywistością, zresztą zobaczcie sami:


#6. Szczecin... Nie dość, że samochód osobowy zajechał drogę autobusowi w zatoczce, to jeszcze kierowca musiał zwlekać z otworzeniem drzwi pasażerom, aż Grażyna z osobówki łaskawie wypakuje wszystkie torby

#7. Wspaniały pomysł na rodzinną zabawkę. MADKA z synem wrzucili do internetu filmik, na którym radośnie zaśmiecają Zalew Rejów w Skarżysku-Kamiennej

Filmik wywołał tak duże oburzenie w internecie, że przerażona kobieta postanowiła go usunąć ze swojego profilu. Na szczęście w sieci nic nie ginie. Zobacz, jak bystra mamuśka i jej Brajanek wrzucają do wody puste butelki po alkoholu i próbują reanimować zdechłą rybę:

#8. Lekcja równouprawnienia w wykonaniu holenderskiej policji

Na filmiku widać kobietę, która zachowuje się agresywnie w stosunku do funkcjonariuszy policji i przeszkadza im w aresztowaniu. W pewnym momencie zaczyna przeklinać i atakować fizycznie jednego z policjantów. Wtedy mężczyzna uznaje, że za tak odważne zachowanie kobiecie należy się właściwe potraktowanie:


Dobrze zrobił?

#9. Screen z jednego z portali. Internauci: W takiej chwili można się poczuć zaszczutym we własnym kraju...#10. Ludzie to jednak potwory. Na terenie Komorowa jakiś zwyrol postanowił rozrzucać kiełbasy naszpikowane trutką na szczury. O sprawie poinformowała jedna z przychodni weterynaryjnych
Czy zjedzenie takich kiełbas byłoby najlepszą karą dla potwora, który to zrobił?

Bonus: Słowa islamskiego duchownego Sheik Abdullah Daouda z 2012 roku w ostatnich dniach rozprzestrzeniają się po polskich portalach internetowych. O co chodzi i dlaczego zyskały nagle taką popularność?

Hidżabem należy zakrywać wdzięki dziewczynek w wieku nawet poniżej 2 lat, by nie prowokować pożądania. W każdym przypadku, kiedy dziewczynka staje się obiektem pożądania, wtedy rodzice mają ją obowiązek zakryć hidżabem.

Odleciał?W poprzednim odcinku pisaliśmy o niespodziance w zeszycie do religii 8-latki

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
31

Oglądany: 158351x | Komentarzy: 141 | Okejek: 288 osób