Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najbardziej żenujące historie ze ślubów. Goście długo jeszcze ich nie zapomną

129 037  
398   103  
Znany amerykański komik Jimmy Fallon zapoczątkował na Twitterze modę na opowiadanie o największych ślubnych wpadkach. Niektóre historie naprawdę nie zawodzą.

Zaczęło się od tego wpisu:Napisz o czymś śmiesznym, dziwnym lub żenującym, co wydarzyło się na ślubie. Twój wpis może trafić do naszego programu.

Internauci naprawdę się postarali. Oto niektóre z historii:

#1.

Po tym, jak tata zaprowadził mnie do ołtarza, stanął przed moim przyszłym mężem i spytał go, czy przyniósł pieniądze.

#2.W momencie, gdy wypowiadaliśmy słowa przysięgi, usłyszeliśmy dźwięk otwierającej się puszki piwa.

#3.

Gdy ksiądz spytał zgromadzonych w kościele, czy mają coś przeciwko naszemu ślubowi, 90-letni dziadek mojej narzeczonej podniósł się z miejsca, stał w milczeniu przez minutę, po czym usiadł i powiedział: "Tylko żartowałem".

#4.Mój kolega z pracy wydał 600 dolarów na motyle, które wypuścił w trakcie ślubu. Wszystkie zostały natychmiast pożarte przez czekające na dachu kościoła ptaki.

#5.

Moja 4-letnia kuzynka sypała kwiatki na weselu swojej cioci. Nie miała kompletnie pojęcia, w czym uczestniczy, toteż przez cały czas śpiewała na cały głos: "Sto lat! Sto lat!".

#6.Moja mama tak się upiła na weselu znajomego, że przez cały czas macała moją siostrę po twarzy i mówiła do taty: "Jim, zrobiliśmy to".

#7.

Mój kuzyn miał piękny ślub na świeżym powietrzu. W pewnym momencie na nosie usiadł mu komar. Jego przyszła żona zdzieliła go po twarzy, by odstraszyć owada. Oczywiście nikt z gości nie widział komara, dlatego przez resztę ceremonii wszyscy zszokowani siedzieliśmy w kompletnym milczeniu.

#8.Jeden z gości na weselu naśladował Michaela Jacksona i udawał, że jego malutkie dziecko jest gitarą w solówce do piosenki "Beat It".

#9.

Byłem fotografem na weselu. W pewnym momencie w kościele zjawił się pan młody. Wyglądał na kompletnie zdezorientowanego. Okazało się, że nikogo nie rozpoznał. Przyjechał do złego kościoła na złą ceremonię.

#10.W trakcie wesela na świeżym powietrzu mój mąż przerwał składanie przysięgi i krzyknął: "Patrzcie! To łoś! Niech ktoś szybko zrobi mu zdjęcie!".

#11.

Gdy ksiądz wypowiadał słowa: "Jeżeli ktoś jest przeciwny temu małżeństwu, niech przemówi teraz albo zamilknie na wieki", pewna kobieta nieśmiało podniosła się i próbowała coś powiedzieć. Wtedy starszy mężczyzna, który siedział nieopodal, machnął ku niej ręką i powiedział: "Zamilcz na wieki, Linda". Kobieta westchnęła i powiedziała: "Dobra, już dobra".

#12.Poślizgnąłem się i upadłem, gdy robiłem zdjęcie.

Oto efekt:#13.

Moja ciocia brała ślub przy jeziorze. W trakcie ceremonii w pobliżu brzegu przepłynęła łódka. Kilku mężczyzn z łódki krzyczało: "Nie rób tego, człowieku! Nie żeń się z nią!".

#14.Podczas wesela drużba upił się i krzyknął: "Walka na krawaty!", po czym zaczął wszystkich smagać swoim krawatem. Nikt nie przyłączył się do zabawy.

#15.

Podczas przyjęcia weselnego powiedziałem wszystkim, że przygotowałem specjalny filmik dla mojej świeżo upieczonej żony. Następnie cała sala zobaczyła video z ukrytej kamery, na którym moja żonka zabawia się z moim drużbą. Okazało się, że mieli romans przez pół roku. Szybko się z nią rozwiodłem, a rodzina, znajomi i cała okolica do dziś mają z niej polewkę.

Masz jakąś ciekawą ślubną historię, którą chciałbyś się podzielić?

Źródła: 1, 2
77

Oglądany: 129037x | Komentarzy: 103 | Okejek: 398 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.01

25.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało