Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Moje Życie Jest Do Dupy... oziębła prostytutka

105 773  
309   99  
Rok zbierania pieniędzy i wszystko jak krew w piach.

#1. Chodzą parami

Dziewczyna mnie zostawiła i postanowiłem poświęcić się na sto procent swojej pracy, żeby o tym nie myśleć. Następnego dnia mnie zwolnili.

#2. Wcale nie tak pod butem

Padało, więc wziąłem parasol i wyszedłem na przystanek, żeby mi moja dziewczyna po powrocie z pracy nie zmokła. Coś długo czekałem, więc do niej zadzwoniłem i dowiedziałem się, że siedzi już w domu. Wzięła taksówkę, bo padało. Tak właśnie nie dość, że zachowałem się jak pantofel, to jeszcze zupełnie bez potrzeby.

#3. Witamy w klubie

W zeszłym roku skończyłem studia i zorientowałem się, że po 5 latach kucia nie jestem w stanie zrobić nawet jednej konkretnej rzeczy związanej z moimi studiami. Tak drodzy Państwo. 5 lat i piękny dyplom - dziś pracuję w supermarkecie.

#4. To raczej nagminne

W trakcie rozmowy moja dziewczyna nazwała mnie kretynem. Powiedziałem, że jeśli będzie mnie tak nazywać, to nie będziemy rozmawiać. Wtedy się na mnie wściekła i śmiertelnie obraziła. W skrócie mówiąc: pogniewała się na mnie za nazwanie mnie kretynem.

#5. Wszyscy o tym wiedzieli...

Ostatnio się dowiedziałem, że moja była przyprawiała mi rogi. Najlepsze jest to, że jak rozmawialiśmy o związku otwartym, to właśnie ona się nie chciała za nic w świecie zgodzić. Niektórych ludzi się po prostu nie ogarnie umysłem.

#6. To naprawdę przykre

Mam straszne migreny, a mój kochający mąż w trosce o mnie poprosił, żebym rzuciła pracę, bo uważał, że stres z nią związany tylko pogarsza sytuację. Miał rację, kiedy odeszłam z pracy, migreny nieco się uspokoiły, a on zarabiał tyle, że wystarczało nam spokojnie na wszystko. Po paru latach postanowił mnie jednak zostawić i wniósł o rozwód. Mieliśmy rozdzielność majątkową, mieszkanie było na niego, nie mieliśmy dzieci, a ja nie mam ani rodziny, ani dochodu, ani oszczędności, ani tym bardziej perspektywy zatrudnienia gdziekolwiek z pięćdziesiątką na karku, więc z pustym portfelem nawet nie mam gdzie się podziać. Nie zostało mi już nic i jestem zupełnie nikim na tym świecie. Ta świadomość mnie dobija.

#7. Mogło być gorzej

Nieznajomy przystojniak uśmiechnął się do mnie na przystanku autobusowym. Tak mnie zatkało z wrażenia, że mózg mi wskoczył w

#8. Koneser

Po miesiącu

#9. Nie dogodzi

Chłopak mnie rzucił dzień po tym, jak zgodziłam się na anal, bo - uwaga - wcale mnie nie bolało i mi się podobało, więc stwierdził, że ma za małego dla mnie i zniszczyło go to psychicznie.

#10. Największa porażka życia, a na pewno tego roku

Uwielbiam wyjątkowo

---

Swoją historię możesz wysłać w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD


---

W poprzednim odcinku ona umówiła się na anal w środę, a potem on przyszedł w środę i...

Oglądany: 105773x | Komentarzy: 99 | Okejek: 309 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.09

18.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało