Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Moje Życie Jest Do Dupy... oziębła prostytutka

109 486  
314   99  
Rok zbierania pieniędzy i wszystko jak krew w piach.

#1. Chodzą parami

Dziewczyna mnie zostawiła i postanowiłem poświęcić się na sto procent swojej pracy, żeby o tym nie myśleć. Następnego dnia mnie zwolnili.

#2. Wcale nie tak pod butem

Padało, więc wziąłem parasol i wyszedłem na przystanek, żeby mi moja dziewczyna po powrocie z pracy nie zmokła. Coś długo czekałem, więc do niej zadzwoniłem i dowiedziałem się, że siedzi już w domu. Wzięła taksówkę, bo padało. Tak właśnie nie dość, że zachowałem się jak pantofel, to jeszcze zupełnie bez potrzeby.

#3. Witamy w klubie

W zeszłym roku skończyłem studia i zorientowałem się, że po 5 latach kucia nie jestem w stanie zrobić nawet jednej konkretnej rzeczy związanej z moimi studiami. Tak drodzy Państwo. 5 lat i piękny dyplom - dziś pracuję w supermarkecie.

#4. To raczej nagminne

W trakcie rozmowy moja dziewczyna nazwała mnie kretynem. Powiedziałem, że jeśli będzie mnie tak nazywać, to nie będziemy rozmawiać. Wtedy się na mnie wściekła i śmiertelnie obraziła. W skrócie mówiąc: pogniewała się na mnie za nazwanie mnie kretynem.

#5. Wszyscy o tym wiedzieli...

Ostatnio się dowiedziałem, że moja była przyprawiała mi rogi. Najlepsze jest to, że jak rozmawialiśmy o związku otwartym, to właśnie ona się nie chciała za nic w świecie zgodzić. Niektórych ludzi się po prostu nie ogarnie umysłem.

#6. To naprawdę przykre

Mam straszne migreny, a mój kochający mąż w trosce o mnie poprosił, żebym rzuciła pracę, bo uważał, że stres z nią związany tylko pogarsza sytuację. Miał rację, kiedy odeszłam z pracy, migreny nieco się uspokoiły, a on zarabiał tyle, że wystarczało nam spokojnie na wszystko. Po paru latach postanowił mnie jednak zostawić i wniósł o rozwód. Mieliśmy rozdzielność majątkową, mieszkanie było na niego, nie mieliśmy dzieci, a ja nie mam ani rodziny, ani dochodu, ani oszczędności, ani tym bardziej perspektywy zatrudnienia gdziekolwiek z pięćdziesiątką na karku, więc z pustym portfelem nawet nie mam gdzie się podziać. Nie zostało mi już nic i jestem zupełnie nikim na tym świecie. Ta świadomość mnie dobija.

#7. Mogło być gorzej

Nieznajomy przystojniak uśmiechnął się do mnie na przystanku autobusowym. Tak mnie zatkało z wrażenia, że mózg mi wskoczył w

#8. Koneser

Po miesiącu

#9. Nie dogodzi

Chłopak mnie rzucił dzień po tym, jak zgodziłam się na anal, bo - uwaga - wcale mnie nie bolało i mi się podobało, więc stwierdził, że ma za małego dla mnie i zniszczyło go to psychicznie.

#10. Największa porażka życia, a na pewno tego roku

Uwielbiam wyjątkowo

---

Swoją historię możesz wysłać w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD


---

W poprzednim odcinku ona umówiła się na anal w środę, a potem on przyszedł w środę i...
38

Oglądany: 109486x | Komentarzy: 99 | Okejek: 314 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało