Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Teksty mam, które rozłożyły ich dzieci na łopatki

187 317  
479   29  
Wszyscy wiemy, że żarty taty potrafią być żenujące, ale mamy też potrafią rzucić tekstem, który pójdzie w pięty. Tutaj ludzie podzielili się na Twitterze wypowiedziami mam, które rozbawiły ich do łez.

#1.


Moja siostra zapytała kiedyś, jak wygląda w nowych, hipsterskich okularach. Mama powiedziała, że wygląda jak SpongeBob, kiedy idzie łapać meduzy.


#2.


Mój brat: Zrobiłem sobie prezent na Gwiazdkę - wazektomię.
Mama: Myślę, że to był prezent dla całego świata.


#3.


Przyprowadziłam nowego chłopaka, żeby poznał moją mamę. Kiedy rozmawialiśmy w kuchni, podniósł małą śrubkę, która leżała na podłodze i podał ją mamie. Nawet się nie zająknęła i powiedziała: "Widzisz co się dzieje, kiedy nie zakładam majtek?". Trochę umarłam.


#4.


Kiedyś jechaliśmy i zaczęła lecieć pewna piosenka. Mama mówi: "Uwielbiam tę piosenkę! Ale nie przepadam za nazwę tego zespołu. To «Black Guy Pees» (pol. Murzyn sika) jest trochę obraźliwe". Ja na to: "Pewnie dlatego nazywają się «The Black Eyed Peas»".


#5.


Kiedy mama wybudziła się po operacji mózgu, podczas której miała 40% szans na przeżycie, była taka szczęśliwa i podekscytowana, że żyje, że uznała, że to dobry moment, żeby zrobić kawał tacie, mówiąc "Hej, Harry!"... Tata ma na imię David i do dziś jej tego nie wybaczył.


#6.


Kiedy kłóciłem się z siostrą o coś zupełnie nieistotnego, usłyszałam jak mama mówi do taty: "Teraz rozumiem, dlaczego zwierzęta zjadają swoje młode".


#7.


Mama nie mogła znaleźć na Netflixie filmu, który chciała obejrzeć. "Pewnie ktoś inny go ogląda, spróbuję jutro".


#8.


Mama chcąc zabić wielkiego robaka w moim pokoju przypadkowo złapała za Biblię i zanim jej użyła powiedziała "Wybacz mi Boże za zabicie twojego pięknego stworzenia" i dokonała zabójstwa robala.


#9.


Mama: "Niewystarczająco doceniacie swojego brata. Codziennie ćwiczy, je regularnie trzy posiłki dziennie i spędza czas na zewnątrz. Nigdy dotychczas nie był taki zdyscyplinowany".
Ja: "Mamo... On siedzi w więzieniu".


#10.


Kiedyś mamę wkurzył nasz lokalny sklep z zabawkami i przypadkiem podsłuchała, jak zamawiają jedzenie, więc kiedy wyszła, zadzwoniła do knajpy, podszyła się pod nich i odwołała zamówienie.


#11.


Mama myśli, że wysyła mi SMS-y za pomocą technologii zamieniającej głos na tekst, ale tak naprawdę wysyła mi nagrane wiadomości głosowe, na przykład "napisz Taylor obiad znak zapytania".


#12.


Kiedyś zapytałem mamę, kto jest jej ulubionym dzieckiem, a ona powiedziała, że Brent. To był syn naszych sąsiadów.


#13.


Mama woziła nas samochodem i nagle gwałtownie hamowała, przez co rzucało nas do przodu i wtedy mówiła "kłaniajcie się przed mamą". Za. Każdym. Razem.


#14.


"Gdyby jej szorty były trochę krótsze, widzielibyśmy jej jajniki".


#15.


Kiedyś w barze zamówiłam wodę, mama na mnie spojrzała i powiedziała "Gdybym cię nie urodziła, mogłabym przysiąc, że jesteś adoptowana".


#16.


*Na zakupach z rodzicami chłopaka*
Jego mama mówi do niego: "Niech Jenny wybierze wentylator na sufit, ona będzie najczęściej na niego patrzyła".


#17.


Ostatnio zmagałam się z decyzją, którą podjęłam i zapytałam mamę, czy kiedyś zrobiła coś, z czego nie była dumna. Odpowiedziała "Tak" i gapiła się na mnie w milczeniu przez dwie minuty.


#18.


Miałam skurcze mięśni, więc postanowiłam kupić masażer. Wyszłam ze sklepu i spotkałam w galerii mamę. Bardzo głośno zapytała: "Kupiłaś wibrator? Dziś poczujesz się wspaniale".


#19.


Kiedy wyjeżdżałam na studia mama zapytała, czy pamiętałam o zabraniu zapasu płynu do soczewek i pigułek antykoncepcyjnych. Odparłam, że tak, a ona powiedziała "Dobrze, nie chciałabym, abyś wpadała na ściany i zaszła w ciążę".


#20.


Kiedyś skłamałem, żeby uniknąć odpowiedzialności i mama powiedziała: "Wiem, dlaczego masz brązowe oczy - jesteś pełen gówna".
13

Oglądany: 187317x | Komentarzy: 29 | Okejek: 479 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało