Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Stracił dla niej głowę

67 472  
81   18  
Miłość bywa zdradliwa i niebezpieczna, przez co można stracić głowę dla drugiej osoby. Dosłownie przekonał się o tym Bo Allen White. 29-latek ze Stanów Zjednoczonych został zamordowany przez swoją o 12 lat starszą kochankę, która ukróciła go o górną część ciała.

W niedzielę wielkanocną policja została wysłana na wezwanie, gdzie świadkowie widzieli na ulicy zakrwawioną kobietę. Na miejscu stróże prawa odnaleźli 41-latkę, której odzież była cała zakrwawiona. Miała przy sobie również pokrytą krwią rękawiczkę oraz nóż kieszonkowy. Początkowo kobieta podała mężczyznom fałszywe nazwisko i powiedziała, że odniosła obrażenia w wyniku upadku na szklane drzwi. Kobieta jednocześnie zachowywała się agresywnie. Gdy policjanci zadecydowali o zabraniu jej na komisariat, ta rzekła: Musicie zabrać mnie z powrotem, pozwólcie mi zabrać moją głowę.

Początkowo policjanci uznali te słowa za brednie niezrównoważonej kobiety, jednak po pewnym czasie otrzymali wezwanie w sprawie morderstwa na Clover Lane, zaledwie 15 minut spacerem od miejsca aresztowania kobiety. Odnaleźli tam pozbawione głowy ciało 29-letniego Bo White'a. Obok niego leżała także identyczna rękawiczka, jak ta znaleziona u Mills. Według raportu policjanci na miejscu znaleźli również inne odcięte części ciała.

Okazało się, że Roena Cheryl Mills już wcześniej miewała kłopoty z prawem. Jej były mąż Johnny Ray Hull Jr. uzyskał nawet zakaz zbliżania się kobiety, gdy ta zagroziła, że wyrwie jego głowę. Jak widać, trafiło na innego delikwenta. W dodatku kobieta już kilkukrotnie wcześniej była aresztowana za napaści i pobicia.

41-letnia Roena Cheryl Mills z Wirginii została oskarżona o zabójstwo drugiego stopnia. Obecnie czeka na badania psychiatryczne, po czym sąd zadecyduje, jakie postępowanie ją czeka. Na chwilę obecną grozi jej między 10 a 40 lat pozbawienia wolności.
44

Oglądany: 67472x | Komentarzy: 18 | Okejek: 81 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

13.11

12.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało