Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Idioci są wśród nas X - lepszy widok podczas zaćmienia Słońca

118 001  
617   63  
Nasi dzisiejsi bohaterowie nauczą nas m.in. sztuki pompowania koła samochodowego przy pomocy gaśnicy, skutecznego przypinania roweru do słupka oraz pakowania pudła do bagażnika.

#1. Focia z jedzonkiem zawsze na czasie


#2. Kwiecień plecień, bo przeplata...#3. Mama nie przeczytała instrukcji automatu do gotowania ryżu#4. "Ta noc, kiedy nie mieliśmy otwieracza do wina"Że co? Wiesz, że twoja koleżanka ma w tym scyzoryku korkociąg dosłownie pod palcem, prawda?

#5. A niektórzy i tak narzekają, że na wszystkim są nalepki z ostrzeżeniami...#6. Jeszcze tylko tutaj i pomalowane...#7. Nie będzie czekał jak reszta frajerów#8. "Pomyślałem, żeby umyć klawisze we wrzątku"#9. Ktoś tu będzie miał zły dzień#10. Nie ma się co rozdrabniać#11. Parking na lodzie#12. Drzwi donikąd#13. Nie ruszysz#14. Tymczasem pod Ikeą...#15. Reklamacja: "Przestała działać po 30 minutach"#16. Chyba nie o to w tym chodzi#17. "Mama koleżanki myślała, że croissanty zwiną się same podczas pieczenia"#18. Bliżej zaćmienia#19. "W zeszłym tygodniu użyłem taśmy, żeby zalepić dziurę w pojemniku na śmieci. Mój 92-letni sąsiad uznał, że trzeba oznaczyć pojemniki zgodnie z numerami domów"#20. W sumie ociera się to o sztukę...<<< W poprzednim odcinku: test DNA


Oglądany: 118001x | Komentarzy: 63 | Okejek: 617 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.04

24.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało