Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najlepsze akcje z najnowszego odcinka zwariowanego programu Takeshi's Castle

37 688  
5   3  
Oj, będzie się działo w najbliższym odcinku Takeshi's Castle! My już go widzieliśmy i uchylimy rąbka tajemnicy, czego możecie się spodziewać. Nie zabraknie spektakularnych wtop, pokręconego poczucia humoru twórców programu i komentatorów, jak również heroicznej postawy samych uczestników, którzy jak zwykle dali radę!


Przejdźmy zatem do sedna. Gdy w twoją stronę leci ziemniak większy od ciebie, wiedz, że coś się dzieje... i przede wszystkim nie blokuj uderzenia twarzą!Co się stanie, gdy na ruchomą kładkę wejdzie piękność o różowych włosach? Czy zwycięży gracja, czy grawitacja?Labirynt to miejsce wielu niespodzianek i zwrotów akcji. Jeśli będziesz zbyt długo błądził, dopadną cię potwory i strącą do wody. No chyba że uda ci się ich przechytrzyć!Pani obejmująca z czułością grzyba będzie musiała podjąć życiową decyzję: kiedy go opuścić i jak bezpiecznie wylądować?Z kolei w konkurencji polegającej na przeciąganiu liny trafić można na nierównego sobie przeciwnika. Nie przeszkadza to jednak uczestnikom w podjęciu walki, choćby naprzeciwko nich stanął traktor do sadzenia ryżu!Do tego wszystkiego dodajmy jeszcze abstrakcyjny komentarz duetu Kacper Ruciński i Łukasz "Lotek" Lodkowski, a otrzymamy mieszankę wybuchową. Poniżej zamieszczamy nasz ulubiony fragment, w którym poznasz próbkę ich zwariowanego poczucia humoru:

To wszystko i znacznie więcej możesz obejrzeć na Comedy Central Family jutro (oraz w każdy inny piątek) o 22:00 i dać się porwać karuzeli śmiechu!


Oglądany: 37688x | Komentarzy: 3 | Okejek: 5 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało