Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Sprzedała dziewictwo, by mieć na podróże

125 409  
206   147  
W ostatnim czasie wiele się działo, a te słowa nie przeszły niezauważone.

#1. 26-letnia Jasmin sprzedała dziewictwo za 1,2 mln euro, by mieć na podróże po świecie:

Naprawdę szanowałam tradycjonalistki i chciałam zaczekać z seksem do ślubu. Byłam jedną z nich. Chciałam zaczekać na tego jedynego. Ale nie zamierzam zwlekać dłużej. Wybrałam więc inne rozwiązanie, które mnie uszczęśliwia. Jestem pewna co do mojej decyzji. Cieszę się z mojej decyzji o sprzedaniu cnoty i myślę, że każda dziewczyna zrobiłaby to samo na moim miejscu, zamiast oddawać się mężczyźnie, z którym później i tak się rozstanie.

#2. Oto co dyrektor szkoły we Frankfurcie powiedział rodzicom dziewczynki, która była prześladowana przez koleżanki z klasy za to, że "ma blond włosy, nie nosi hidżabu i jest chrześcijanką":

Córka nie musi mówić, że jest Niemką. Poza tym możecie dać jej chustę do nakrycia głowy.

#3. W Piekarach Śląskich zorganizowano dla dzieci wielkanocne szukanie czekoladowych jajek. Zabawę zepsuli dorośli, którzy wdarli się na teren MOSiR-u i pozabierali wszystkie słodycze. Wiceprezydent miasta napisał na swoim profilu:Gorzej niż na promocji w Lidlu… Dorośli mieli nie wchodzić, a to oni urządzali dantejskie sceny. Matki ciągnące dzieci, żeby było “szybciej”. Dorośli z pełnymi koszykami, małe dzieci smutno rozglądające się za jakimś “zapomnianym” jajkiem. Fajną imprezę i wielkanocną zabawę niezwykle łatwo popsuć. I to się chyba udało. Wesołych Świąt! Przecież 400 jajek powinno spokojnie wystarczyć dla setki dzieci. Wypada po cztery na głowę. Ale 400 można podzielić także inaczej. I jak ktoś zbiera kilkadziesiąt, to dla kogoś zabraknie – matematyka jest nieubłagana. To ZABAWA, a nie zakupy. Nie wszyscy potrafią to zrozumieć. Takie czasy. Trudno za to winić organizatorów – których prośby i apele pozostały bez odzewu. I to nie ze strony dzieci, ale dorosłych. Społeczna akcja, wiele przygotowań, wysiłku, wydanych pieniędzy (przecież za jajka trzeba zapłacić) i taki efekt. Ponieważ najwyraźniej nie potrafimy się bawić… trzeba zmienić zasady gry. Nie może być takiej sytuacji, że z szukania jajek robi się wyścig szczurów.

#4. Angela Merkel z optymizmem wypowiedziała się o muzułmanach mieszkających u naszych zachodnich sąsiadów:

Pomimo że chrześcijańskie korzenie naszego kraju są bezdyskusyjne, to wraz z 4,5 mln mieszkających u nas muzułmanów ich religia, islam, stała się częścią Niemiec.

#5. Mistrz! Arnold Schwarzenegger obudził się po operacji na otwartym sercu i powiedział:I'm back!

#6. Skompromitowani celebryci Deynn i Majewski odnaleźli Boga na wygnaniu. wyjechali do Ameryki i wytatuowali sobie krzyż:Mamy wspólny krzyż. Nigdy bym się nie spodziewał, że jakiś tatuaż będzie wiązał się z wiarą. Zaczęliśmy rozmawiać przypadkowo o różnych religiach, nie tylko o chrześcijaństwie. Myśleliśmy o tym, kto to sprawił, że to wszystko się posypało. Doszliśmy do wniosku, że należy wierzyć, niezależnie w co. Pomogła nam ta wiara, nie sądziliśmy, że z naszych ust padną takie słowa.

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5

Oglądany: 125409x | Komentarzy: 147 | Okejek: 206 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało