Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

87-letnia babcia tworzy w Paincie takie grafiki, że aż głowę urywa

42 636  
209   26  
Concha Garcia Zaera. Zapamiętajcie te słowa, bo być może w przyszłości jej paintowskie dzieła będą wisiały w największych galeriach.

Przygoda 87-latki z Paintem zaczęła się niewinnie. Gdy dostawała komputer od swoich dzieci, nie przypuszczała, że stanie się on jej największym hobby.

Mój mąż był chory i nie mogłam go zostawiać. Spędzałam więc czas przy komputerze. Zaczęłam od rysowania małych rzeczy. Narysowałam domek, a z czasem wielką górę. Krok po kroku dodawałam kolejne szczegóły i nagle okazało się, że wyszedł mi całkiem ładny obrazek.Pani Zaera nie ukrywa, że mimo olbrzymiego talentu często brakuje jej pomysłów na grafiki:
Nie mam kompletnie wyobraźni, dlatego często inspiruję się kartkami pocztowymi, które wysyłał mi mąż, albo rysunkami, które mi się spodobały.Ile czasu potrzeba, by stworzyć takie dzieło? 87-latka twierdzi, że aż dwa tygodnie. Jest to jednak zrozumiałe, gdyż skupia się ona na każdym najmniejszym szczególe.Pani Zaera nie ukrywa, że popularność jej obrazków ją zaskoczyła. Tym bardziej, gdy na prośbę bliskich założyła profil na Instagramie, który niedawno przekroczył liczbę 100 tys. obserwatorów.
Nie do końca rozumiem, dlaczego moje obrazki przyciągają tyle osób. Uważam, że są dość proste.

Też tak uważacie?Źródła: 1, 2
14

Oglądany: 42636x | Komentarzy: 26 | Okejek: 209 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.11

20.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało