Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Tak niewiele trzeba, aby stać się atrakcyjną dla mężczyzn

107 422  
148   78  
Atrakcyjne kobiety wcale nie muszą być oszałamiająco piękne, żeby złapać i zatrzymać przy sobie wymarzonego faceta. Uroda oczywiście pomaga, ale dużo ważniejsze są inne rzeczy, które sprawią, że mężczyzna będzie chciał zostać w związku.

#1. Nie dają się ogłupić najnowszym trendom


Atrakcyjna kobieta nie zwraca uwagi na to, co jest modne w danym momencie. Zdaje sobie sprawę z tego, że to co widzi na Instagramie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Nie będzie stosować super diet, kupować hurtowo najmodniejszych ciuchów ani jeździć w każdy weekend do spa. Mądre kobiety wiedzą, że najważniejsze to być sobą w każdej sytuacji.

#2. Lubią czasem pobyć sameAtrakcyjne kobiety nie muszą być cały czas otoczone przez rodzinę i przyjaciół. Nie odczuwają potrzeby posiadania chłopaka/męża/partnera cały czas. A nawet gdy już są w stałym związku, potrafią czerpać radość z „czasu dla siebie”. Czy to będzie weekendowa ucieczka do górskiej chatki czy też tydzień na Malediwach. Czasem wystarczy wolne popołudnie, które przyjemnie spędzą na kanapie z książką lub serialem i kubkiem herbaty.

#3. Rzadko narzekająKażdy z nas ma czasem taki dzień, że po prostu musi się wygadać i ponarzekać na dosłownie wszystko. Ale osoby, które taki dzień mają codziennie, na pewno szybko pozbędą się potencjalnego kandydata na życiowego partnera. Kobiety, które są atrakcyjne dla mężczyzn bardzo rzadko narzekają i to wcale nie dlatego, że ich życie jest usłane różami. Po prostu same wiedzą, jak depresyjne osoby potrafią zepsuć humor i odebrać radość życia.

#4. Kochają swoje ciałaAtrakcyjne kobiety nie stoją godzinami przed lustrem i nie analizują każdej zmarszczki i pryszcza na twarzy. Nie mierzą codziennie obwodu talii, biustu, uda i nie rzucają się do walki z każdą najmniejszą fałdką. Nie oznacza to, że są zaniedbane. Z niektórymi rzeczami po prostu nie da się i nie warto jest walczyć. Najważniejsze to siebie zaakceptować i pokochać.

#5. Mają cel w życiuKobieta, która jest spełniona zawodowo od razu staje się atrakcyjniejsza w oczach obserwatorów. Te kobiety wiedzą czego chcą i wiedzą, jak to osiągnąć. Są zorganizowane, znają swoje mocne i słabe strony. Nie skupiają się na tych słabych, ale starają się wzmocnić te pozytywne. Uczą się na własnych błędach i nigdy się nie poddają. Tak samo będą się zachowywały w związku.

#6. Uśmiechają sięTo już było powiedziane i napisane tysiące razy, ale niektóre kobiety zdają się o tym zapominać. Ponuro twierdzą, że nie mają się z czego śmiać i pokazują wszystkim nabzdyczone oblicze. Nawet najpiękniejsza kobieta, która się nie uśmiecha, nie jest zbyt atrakcyjna dla obserwatorów. Każdy z nas codziennie znajdzie bez trudu coś, co go rozbawi - nawet jeśli to będzie głupi filmik z kotkiem.

#7. Nie biorą wszystkiego do siebieNie da się normalnie żyć, jeśli przejmujesz się każdym słowem krytyki. Analizujesz każde słowo, zamartwiasz się i szukasz sposobu na poprawienie czegoś. I po co? Zazwyczaj krytykanci to zwykli hejterzy, którzy po prostu chcą nam dopiec. Pewne siebie kobiety nie przejmują się tym, co inni o nich mówią. Najlepiej odpuścić i żyć po swojemu. Nigdy nie dogodzimy wszystkim i musimy sobie z tego jak najszybciej zdać sprawę. Najważniejsze to żyć po swojemu i nie krzywdzić przy tym innych.

#8. Są uprzejmeAtrakcyjne kobiety są uprzejme dla wszystkich. Nie wywyższają się, nie oczerniają innych i nie traktują nikogo z pogardą. Nie ma nic bardziej nieatrakcyjnego niż piękna kobieta wyżywająca się na sprzedawcy czy wrzeszcząca na kelnerkę.

#9. Są bezinteresowneJak już było mówione wcześniej, atrakcyjne kobiety dbają o siebie i o swoje dobre samopoczucie. Nie oznacza to, że siedzą na tyłku i mają innych w głębokim poważaniu. Te pewne siebie dziewczyny chętnie troszczą się o przyjaciół i rodzinę, ale wszystko w granicach rozsądku. Nie narzucają się, ale starają się wyczuć kiedy ich pomoc będzie potrzebna i zawsze jej udzielą. I oczywiście nie chcą nic w zamian, po prostu lubią uszczęśliwiać nie tylko siebie, ale również innych.

#10. Dotrzymują tajemnicKobiety - plotkary są lubiane tylko przez osoby o takim samym hobby. Atrakcyjne kobiety nie opowiadają o swoich prywatnych sprawach ani nie zdradzają tajemnic przyjaciół. Mężczyźni bardzo cenią kobiety, które trzymają buzie na kłódkę, ponieważ mają pewność, że nie będą o nich plotkowały w gronie znajomych.

Panowie - zgadzacie się z tą listą? A może coś jeszcze byście dodali? I nie piszemy o lodzikach, bo to nie dotyczy tego artykułu.

Oglądany: 107422x | Komentarzy: 78 | Okejek: 148 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało