Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

10 dziwnych i niepokojących stron internetowych. Znacie Joy of Satan?

134 803  
228   75  
W swoim życiu zapuszczałem się już w najróżniejsze rejony internetu, ale nigdy wcześniej nie trafiłem na tak dziwaczne strony.

#1. White Enamel


Internetowa gra, która przenosi nas do opuszczonego schroniska. Sytuacji nie poprawia mrożący krew w żyłach soundtrack. Gracz musi nasłuchiwać śpiewu starszego mężczyzny. Przejdź do strony.

#2. Plane Crash InfoEncyklopedia na temat wszystkich katastrof lotniczych. Od zdjęć wraku, po ostatnie nagrania z czarnych skrzynek. Internauci mogą się m.in. dowiedzieć, jak brzmiały ostatnie słowa pasażerów.
Przejdź do strony.

#3. CryptomundoStrona pozwala śledzić poczynania śmiałków, którzy zapragnęli schwytać takie legendarne stwory jak chupacabra czy Wielka Stopa.
Przejdź do strony.

#4. Hashima IslandPo wejściu na stronę otrzymujesz możliwość podróżowania po opuszczonej japońskiej wyspie znanej jako "japońska wyspa duchów". Opuszczona przez mieszkańców w połowie lat 70., gdy zamknięto wszystkie tamtejsze kopalnie.
Przejdź do stron.

#5. BestgoreNiech o tej witrynie świadczy fakt, że jej twórca Mark Marek trafił do więzienia za publikację zbyt okrutnych materiałów. Miłośnicy przemocy i bestialstwa z pewnością znajdą tam coś dla siebie.

#6. Death MapMówiąc krótko: kontroluj na bieżąco wszystkie zgony i narodzenia na świecie.
Przejdź do strony.

#7. Death DatePo wypełnieniu odpowiedniego kwestionariusza strona wylicza czas, jaki pozostał ci do śmierci. Fajna strona dla osób, które są już pogodzone ze swoim losem.
Przejdź do strony.

#8. Bongcheon-Dong GhostInternetowy komiks, który choć w całości w języku koreańskim, za pomocą ilustracji wyraża więcej niż wszystkie języki świata razem wzięte. Historia zaczyna się od spotkania samotnej dziewczyny i tajemniczego mężczyzny...
Przejdź do strony.

#9. Joy of SatanStrona przeznaczona dla satanistów. Ufundowana w roku 1966 przez wyznawców diabła. Dziś zrzesza głównie ludzi młodych i buntujących się.

#10. Human LeatherBrytyjska strona internetowa, która oferuje produkty wykonane z ludzkiej skóry. Kto z Was byłby zainteresowany fajnym skórzanym portfelem?
Przejdź do strony

Więcej dziwnych stron znajdziecie na Joe tutaj, tutaj i tutaj.

Oglądany: 134803x | Komentarzy: 75 | Okejek: 228 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało