Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

8 najładniejszych nauczycielek, które zostały przyłapane na seksie z uczniami

94 321  
258   78  
Są młode, piękne i mają szeroką wiedzę na każdy temat. Te cechy stworzyły z tych nauczycielek idealne drapieżniki. Polowały na nieletnich chłopców i ich wykorzystywały. Dziś zamiast za szkolnym biurkiem siedzą w więzieniu, ale nawet w celi prezentują swoje wdzięki. Specjalnie dla Was wybraliśmy osiem najładniejszych pań "profesor".

#1. Hope Jacoby


23-letnia nauczycielka WF-u z Teksasu. Aresztowana w dniu zakończenia roku szkolnego. Powód? W telefonie jednego z uczniów znaleziono fotki z ich upojnej nocy.

#2. Lindsay Massaro26-latka uprawiała seks z 15-letnim uczniem w swoim samochodzie.

#3. Sarah FowlkesJej policyjne zdjęcie zrobiło furorę w internecie. 29-letnia mężatka wdała się w romans z uczniem.

#4. Haeli WayAresztowana za uwiedzenie dwóch uczniów.

#5. Megan Mahoney20-latka pracowała jako trenerka na siłowni w jednym z liceów. Zaproponowała swojemu 16-letniemu podopiecznemu osobiste treningi. Chłopak szybko przekonał się, że Megan miała na myśli inne "treningi".

#6. Michelle Ghirelli30-letnia Ghirelli (z prawej) organizowała seks-imprezy, na które zapraszała swoich uczniów. W obecności koleżanki z pracy, Melody Lippert, uwodziła młodych chłopców i uprawiała z nimi seks pod wpływem narkotyków.

#7. Alexandria Vera24-letnia nauczycielka angielskiego zaszła w ciążę z 13-letnim uczniem. Twierdziła, że rodzice chłopca o wszystkim wiedzieli i akceptowali ich "związek".

#8. Debra LafaveNauczycielka z Florydy odbyła stosunek seksualny z 14-letnim uczniem. Nie trafiła do więzienia, ponieważ rodzice chłopca nie chcieli, by przechodził on przez koszmar rozpraw sądowych. Debra jest dziś szczęśliwą mężatką i mamą bliźniąt.

Źródła: 1, 2, 3, 4

Oglądany: 94321x | Komentarzy: 78 | Okejek: 258 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało