Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

20 na pozór głupich pomysłów, które mogłyby zadziałać

123 188  
557   89  
Na pierwszy rzut oka te pomysły wydają się głupie, ale po głębszym zastanowieniu... no właśnie, to mogłoby się udać!

#1.


Stworzyć 10 filmów na podstawie tego samego scenariusza, ale niech każdy ma innego reżysera, aktorów i ekipę filmową. Niech wszystkie mają premierę tego samego dnia.

#2.Mona Lisa codziennie powinna być wieszana w innym miejscu w Luwrze. W ten sposób ludzie, którzy by jej szukali, zobaczyliby też inne dzieła sztuki.

#3.Siłownia, w której im częściej się pojawiasz, tym cena karnetu jest niższa.

#4.Pusta klatka dla gadów z podpisem "kameleon" w sklepie zoologicznym - żeby sprawdzić, jak długo ludzie będą szukać kameleona.

#5.Autonomiczny samochód Google z przyciskiem "Szczęśliwy traf", który kierowałby cię w jakieś losowe miejsce. Poza tym powinien mieć tryb incognito, który przyciemnia szyby.

#6.Mikrofalówka z ekranem i dostępem do internetu, która znajduje na YouTube ciekawy filmik o takiej samej długości jak ustawiony czas podgrzewania.

#7.

Łóżko, które rano powoli unosi się do pionu, dając czas na przebudzenie i stawiając na nogi. Jeśli się nie wybudzisz, spadniesz na podłogę.

#8.Za każdym razem, kiedy posłowie podnoszą swoje pensje, o taki sam procent wzrasta minimalne wynagrodzenie.

#9.Księga rekordów Guinnessa powinna mieć kategorię "najwyższa kwota, jaką zapłacono za tę książkę" - wpłata trafiłaby na cele charytatywne.

#10.Reality show, w którym miliarderzy próbują przeżyć miesiąc za minimalną pensję.

#11.Płatna toaleta, w której pieniądze są zwracane, jeśli umyjesz po wszystkim ręce.

#12.Opcja "żadne z powyższych" w wyborach. Przy uzyskaniu większości głosów należałoby podać nowych kandydatów.

#13.

Jeśli wyszukasz w Google coś, czego nikt nigdy jeszcze nie szukał, wyszukiwarka powinna o tym poinformować.

#14.Jeśli po jakimś czasie okazuje się, że ktoś został niesłusznie skazany za gwałt, osoba, która przeciw niemu zeznawała trafia do więzienia na taki sam okres, jaki sąd przyznał wcześniej oskarżonemu.

#15.Książka pt. "Jak naprawić chyboczący się stolik", w której na pierwszej stronie byłaby instrukcja: "podłożyć tę książkę pod jedną nogę stołu". Pozostałe strony byłyby puste i łatwe do oddarcia celem wybrania dogodnej grubości.

#16.Załóż zespół o nazwie Torrent, a kolejne płyty nazwij: Leech, Seed, Kickass, Client itd. Patrz, jak świat piratów płonie.

#17.Niech komentarze na YouTube mają wskaźnik, jaki procent filmu obejrzeli ich autorzy.

#18.Knajpa w stylu Dzikiego Zachodu, po wejściu do której automatycznie wyciszana jest muzyka. Wszyscy w środku spojrzeliby na nowo przybyłego.

#19.Watykan powinien mieć reprezentację olimpijską składającą się z niewytrenowanych ludzi, którzy przed każdym występem modlą się o wygraną.

#20.Aplikacja muzyczna sugerująca pod koniec tygodnia utwory do usunięcia na podstawie tego, które najczęściej przeskakiwaliśmy.
31

Oglądany: 123188x | Komentarzy: 89 | Okejek: 557 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.06

07.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało