Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Moje Życie Jest Do Dupy... czy pies podżerał ze śmietnika?

95 701  
331   52  
Awantura z żoną, zawstydzony synem ojciec czy coś, czego nie chcesz usłyszeć z ust przyszłego teścia...

#1. Desperacja lvl expert

Onanizowałem się pod gazetkę z Biedronki.

#2. Waruj!

Poszłam z młodszą (5 lat) siostrą na zakupy. Chciałam coś przymierzyć, więc weszłam do przymierzalni, a siostrze w żartach powiedziałam, żeby warczała, jak ktoś się zbliży. W efekcie tego żarciku kobieta, która chciała sprawdzić, czy ładnie jej w różowym, została dotkliwie pogryziona przez 5-latkę udającą warującego psa.

#3. GPS nie zapomina

Miałem podjechać po dziewczynę, w której kompletnie się zakochałem. Do randki nie doszło, bo przez godzinę czekaliśmy tak na siebie, że ona czekała, aż ja podjadę pod jej dom, a ja czekałem, aż ona zejdzie, siedząc w samochodzie, pod domem mojej byłej.

#4. Oj, kolega pewnie sprawdzał

Moja żona zrobiła mi awanturę za wyskakującą reklamę z sex randkami, że niby korzystam z tej strony internetowej...

#5. Sensownie

Moja żona w piątym miesiącu ciąży rozpłakała się nad losem szafki nocnej, której wcale nie używamy w nocy, więc tym sposobem przekreślamy jej przeznaczenie i sprawiamy, że na pewno czuje się bezużyteczna.

#6. Złapany na gorącym

Myślałem, że pies mi wyżera ze śmietnika, zainstalowałem więc kamerę i okazało się, że pies jest niewinny. Syn jest winny.

#7. Związkowy

Pierwsza poważna dziewczyna, prawie 4 lata związku. Na końcu okazało się, że rogi miałem większe niż sam lucyfer. Niedługo po tym druga poważna dziewczyna. Ja 20 ona 18. Wyciągnęła mnie z dołka, lecz ona miała nieleczoną depresję. Przez prawie 3 lata starałem się ciągnąć ją do góry. Niedługo mieliśmy zamieszkać razem, a ja chciałem się oświadczyć. Ostatnio (po 3 latach związku) zostawiła mnie dla 40-letniego faceta z internetu poznanego przez grę, mieszkającego w Szwajcarii, z którym nigdy się nie widziała, bo

#8. Syn-córka

Ostatnio się dowiedziałem, że mój ojciec opowiada swoim kolegom w nowej pracy, że ma córkę, żeby się tylko nie przyznać, że ma syna geja.

#9. Nie na miejscu trochę

W święta odwiedziła nas kuzynka z mężem, pięcioletnim synkiem i niespełna roczną córeczką. Mała jest przerozkoszna, a młody przylepił się do mnie i uznał za ulubioną ciocię. Oczywiście musiał paść tekst, że skoro dzieci takie fajne, to teraz kolej na własne, bo latka lecą (za miesiąc stuknie mi 24). Rodzina chyba zapomniała, że nie mam za bardzo z kim, bo półtora roku temu owdowiałam, i że nadal się z tego nie otrząsnęłam.

#10. Wyłapała... cholera...

Niedługo po zaręczynach usłyszałam, jak mój przyszły teść gratuluje mojemu przyszłemu mężowi, że znalazł sobie


Swoją historię możesz wysłać w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

Zobacz poprzednie odcinki

Oglądany: 95701x | Komentarzy: 52 | Okejek: 331 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.09

18.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało