Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Interaktywne seks-gadżety nowym sposobem na spędzanie samotnych wieczorów

101 503  
205   51  
Pornhub odpowiedział właśnie na futurystyczne seks-roboty, którymi ostatnio tak podnieca się internet. Wydali swoje interaktywne zabawki synchronizujące się z filmami pornograficznymi. Symulują to, co odczuwają gwiazdy widocznie na ekranie.

1

Do wyboru mamy trzy opcje

2

Pierwsza z nich to Virtual Rabbit - wibrator napakowany nowoczesną technologią, zaprojektowany by cieszyć intensywnymi wibracjami, które sprawią, że użytkowniczka poczuje "orgazmy, jakich dotąd nie doznała". Można połączyć go z kompatybilnymi filmami na Pornhubie, imitując doznania odczuwane przez aktorkę na ekranie. Kobiety mogą cieszyć się ponadto możliwością stymulacji łechtaczki i punktu G za pomocą siedmiu funkcji oraz pięciu wzorców wibracji.

4

Kolejne dwie zabawki przeznaczone są dla mężczyzn. Pierwsza z nich to Virtual Blowbot. Po nałożeniu go na wiadomy organ, stymuluje go imitując doznania aktora.

6

Virtual Blowbot Turbo to nieco lepsza wersja poprzednika. Ma on tryb manualny oraz specjalne wypustki, które sprawiają podobno, że doznania są jeszcze bardziej realistyczne.

8

Oprócz działania w trybie synchronizacji z sekcją "interaktywne" popularnego serwisu z filmami wszystkie te gadżety oferują możliwość synchronizacji między urządzeniami, co z pewnością docenią pary w związkach na odległość i miłośnicy kamerek internetowych.

Teraz już wiecie co kupić dziewczynie na zbliżające się walentynki...

9

Źródła: 1, 2, 3, 4

Oglądany: 101503x | Komentarzy: 51 | Okejek: 205 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało