Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Zasadzka na szkockiego tygrysa - cała akcja tak samo absurdalna jak jej zakończenie

41 281  
179   22  
24-letni szkocki farmer Bruce Grubb urządził tego wieczoru parapetówkę w nowym domu. Goście bawili się świetnie, a gospodarz wyszedł na chwilę do obory, by sprawdzić, jak sobie radzi jedna z jego 200 krów, która była w mocno zaawansowanej ciąży. Na pewno nie spodziewał się, że w swoim budynku gospodarczym natknie się na... tygrysa.

#1.


Byłem "na posterunku", ponieważ krowa mogła rodzić lada chwila i nie piłem alkoholu. Poświeciłem latarką po ścianach obory i zobaczyłem, że coś siedzi w oddali.

#2. Taki post zamieścili na swoim facebookowym profilu policjanci z North East.

Kliknij i zobacz więcej!

Tak, to prawda - nasi oficerowie mieli prawdziwie ryczącą zmianę w tę sobotnią noc...
George Cordiner, inspektor policji w Peterhead powiedział: "W późny sobotni wieczór otrzymaliśmy telefon od niezmiernie zaniepokojonego członka naszej społeczności, który twierdził, że dzikie zwierzę przebywa na wolności, na terenie jego farmy w okolicy Hatton".

#3. Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, bardzo szybko zlokalizowali zwierza.

Kliknij i zobacz więcej!

Tak, informacja była doprawdy niecodzienna, ale każdy telefon o potencjalnym zagrożeniu życia traktujemy poważnie. Podjęliśmy czynności, by zweryfikować tę wiadomość tak szybko, jak to możliwe. Skontaktowaliśmy się z pobliskim rezerwatem przyrody, by upewnić się, że żaden osobnik im ostatnio nie uciekł.

#4. Kilka radiowozów z posterunku w North End otoczyło farmę.

Kliknij i zobacz więcej!

#5. Po 45 minutach oczekiwania, podczas których tygrys nie drgnął nawet o milimetr, ktoś nieśmiało rzucił hasło, że chyba coś jest nie tak...

Kliknij i zobacz więcej!

#6. W końcu, utrzymując pełną koncentrację podczas marszu, policjanci zbliżyli się na tak niewielki dystans, że byli w stanie odróżnić dziką bestię od... pluszowej maskotki wielkich rozmiarów.

Kliknij i zobacz więcej!

Sprawa została wyjaśniona po 45 minutach, kiedy to oficerowie zdołali podejść i ustalić, że nie ma żadnego niebezpieczeństwa. Doceniamy, że co prawda był to fałszywy alarm, ale telefon został wykonany w szczerych intencjach...

#7. Internet ma niezłą zabawę ze stróżów prawa. Ten komentarz chyba najlepiej podsumowuje całą sytuację.

Kliknij i zobacz więcej!

Czy nikt naprawdę nie pomyślał: Hej, chwileczkę. Przecież my nie mamy tygrysów w Szkocji...

Jak na razie nie wiadomo, kto położył tygrysa w oborze, w jakim celu, ani dlaczego nie przerwał zabawy w momencie, kiedy zostały poinformowane służby mundurowe. Ciekawe, czy szkoccy policjanci będą w ogóle szukać dowcipnisia, czy po prostu doszli do wniosku, że... wystarczy upokorzeń jak na jeden sobotni wieczór.Oglądany: 41281x | Komentarzy: 22 | Okejek: 179 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało