Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

18-latka z Włoch sprzedaje swoje dziewictwo, bo chce studiować na Cambridge

86 130  
65   139  
18-letnia modelka z Włoch, Nicole Minetti, wystawiła na aukcję swoje dziewictwo. Ma nadzieję, że zarobione pieniądze pozwolą na kupno domu dla jej rodziny, podróż po świecie i studia na prestiżowej uczelni. Może wystarczyć, bo potencjalni klienci oferują już ponad milion dolarów.

0

Swoją decyzję podjęła już dawno:
Gdy miałam 16 lat, uznałam, że moje dziewictwo jest niezwykle cenne. Byłam w związku z mężczyzną znacznie ode mnie starszym, jednak wiedziałam, że straciłabym je tylko z mężczyzną, którego kocham i za którego chcę w przyszłości wyjść.

Powiedział mi, że chce być ze mną na zawsze, że mnie kocha i chce założyć ze mną rodzinę. Ale ja miałam tylko 16 lat, bałam się i postanowiłam z nim zerwać

01

Pragnęłam dobrej edukacji, więc zaczęłam przeglądać sieć w poszukiwaniu sposobów na sfinansowanie nauki. Natknęłam się na serię reklam aukcji i zobaczyłam dziewczyny, które sprzedały się za kilka milionów funtów. Uznałam, że gdy tylko będę mieć 18 lat, zrobię to samo. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać jak największą kwotę by opłacić studia, pomóc rodzinie i kupić dom dla rodziców.

1

Dziewictwo Nicole zostanie odebrane przez osobę, która zaoferuje najwięcej. Zastrzegła jednak, że jeśli nie przypadnie jej do gustu, wybierze kogoś innego.
Wielu mężczyzn jest zainteresowanych i pisze do agencji. W tej chwili najwyższa oferta to 890 tysięcy funtów (1,2 miliona dolarów).

2

Aukcja prowadzona jest za pośrednictwem strony Elite Models VIP. W ogłoszeniu czytamy:
Ta 18-letnia uczennica i modelka jest potwierdzoną dziewicą do towarzystwa. Nie mogła odnaleźć miłości i pragnie sfinansować studia, kupić dom, pomóc rodzinie i podróżować po świecie. Aby zachować anonimowość, wolałaby nie podawać miasta, z którego pochodzi. Nicole może spotkać się wyłącznie w Szwajcarii, Holandii lub Niemczech. Skontaktuj się z nami, by złożyć poważną ofertę lub uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania.

3

Źródła: 1, 2

Oglądany: 86130x | Komentarzy: 139 | Okejek: 65 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało