Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Dziewczyna stwierdziła, że Taylor Swift jest największą twardzielką, ale internet pokazał jej, jak bardzo się myliła

148 340  
623   126  
Pewna dziewczyna podzieliła się na Twitterze swoją "górnolotną myślą", że Taylor Swift jest najwspanialszą kobietą i wzorem do naśladowania. Nie spodziewała się tego, jak szeroki odzew spowoduje jej wpis, a tym bardziej tego, że odzew nie będzie do końca po jej myśli.

"Wymieńcie choć jedną laskę ostrzejszą od Taylor Swift"@OhNoSheTwitnt: Miałam cioteczną babcię, która uciekła z obozu koncentracyjnego po tym, jak została postrzelona i zostawiona na pewną śmierć w rowie pełnym ciał. Przetrwała resztę drugiej wojny, żyjąc w pudle po lodówce w czyjejś piwnicy.


@CrazyAssBear: Moja babcia przeżyła dwie wojny światowe. Kilka tygodni przed śmiercią spoglądała w okno i zaśmiała się. Zapytałem dlaczego, odpowiedziała: "Przetrwałam ich wszystkich. Hitlera, Mussoliniego, Stalina. Będę tańczyła na ich grobach".@shonan_naminori: Maria Oktiabrskaja, której mąż został zabity przez Niemców w 1941 r. podczas operacji Barbarossa. Zgłosiła się na ochotnika do wojska i powiedziała, że chce jeździć czołgiem i zabijać nazistów. Dostała czołg i zabijała nazistów.


@AshLovesBooks5: Molly Craig, 14-letnia Aborygenka, która z młodszą siostrą przeszła 2400 km, aby powrócić do domu, kiedy ją porwano. Ponownie ją porwano, a ona znowu wróciła.


@AllisonNazarian: Moja babcia przeżyła Oświęcim, pojechała do Ameryki nie mając nic, sama nauczyła się perfekcyjnie angielskiego i została świetną krawcową. Straciła jedyne dziecko, moją mamę, w wyniku samobójstwa. Dożyła ponad 90 lat, trzeźwa i świadoma do samego końca. Ostra laska to za mało, by ją opisać.@thedirtyhippie_: Te kobiety walczące z faszystami w czasie hiszpańskiej wojny domowej.


@VeblensBeard1: Moja mama. Założyła centra pomocy ofiarom przemocy domowej i gwałtów w całym kraju i stawia czoła agresywnym obszczymurom znanym z przemocy wobec kobiet. Miała 152 cm wzrostu, ważyła 43 kg i była nieulękniona.


@susanmurad: Moja babcia ukryła się ze swoimi dziećmi za ścianką, kiedy Turcy mordowali wszystkich w jej wiosce. Opiekowała się innymi głodującymi dziećmi, przeprowadziła się do USA, wychowała sześcioro dzieci, dwóch z nich zostało bohaterami wojennymi w czasie drugiej wojny światowej. Ale tak, Taylor jest OK.


@NewCenturyShaw: Sojourner Truth, Murzynka urodzona w niewoli, która zbiegła ze swoją nowo narodzoną córką w 1826 roku. Później pozwała swojego byłego pana do sądu, aby odzyskać swojego syna... i została pierwszą czarną kobietą, która wygrała w sądzie w sprawie przeciwko białemu.@ConKennedyMary Robinson, pierwsza kobieta prezydent Irlandii, która później została Wysokim Komisarzem Narodów Zjednoczonych do spraw Praw Człowieka i do dziś walczy o równouprawnienie na świecie.


@DOGGEAUX: Ching Shih, była prostytutka z Kantonu, która została porwana i poślubiona przez pirata. Szybko okazało się, że ma talent do dowodzenia, przejęła władzę i w pewnym momencie dowodziła ponad 300 statkami i 40 000 ludzi. Miała taką władzę, że zmusiła rządy Chin i Wielkie Brytanii, aby pozwoliły jej w spokoju odejść na emeryturę.


@BuzzfeedGDebord: Ludmiła Pawliczenko, rosyjska kobieta-snajper, która zabiła ponad 300 Niemców, w tym kilkudziesięciu oficerów. Kiedy pojechała na wizytę do USA i pytano ją, ilu ludzi zabiła, odpowiadała: "Nie ludzi, faszystów".@Danimondaine: Franciszka Mann, polska baletnica, kiedy była prowadzona do komory gazowej w Oświęcimiu odebrała SS-manowi broń, zastrzeliła go, zraniła innego strażnika.


@Morgan_C_Ross: Każda samotna matka. Zawsze.
17

Oglądany: 148340x | Komentarzy: 126 | Okejek: 623 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.06

31.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało