Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ktoś na Twitterze poprosił o pozytywne historie o gwiazdach Hollywood

186 429  
543   121  
W czasie ostatnich tygodni wstrząsnęła nami fala afer i oskarżeń największych gwiazd z Hollywood. Przytłoczona tym BAKOON z Twittera poprosiła innych użytkowników, aby podzielili się miłymi historiami ze spotkań z gwiazdami, aby "odczarować" zły wizerunek światka rozrywki. Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać.

Kristin Bailey: Kiedy odbyła się aukcja koni grających w LOTR, Viggo Mortensen zakupił białego konia "Arwen", który brał udział w kręceniu sceny pogoni z Nazgulem. Jeździła na nim kaskadera, która pokochała konia, ale nie było jej na niego stać, więc Viggo jej go kupił.

Dimsdale!: Robin Williams był najmilszą i najbardziej uczuciową gwiazdą, jaką poznałem osobiście. Sam widziałem, jak jakieś 6 lat temu zagroził pobiciem jakiegoś gnoja, który naprzykrzał się bezdomnemu.

some jerk: W starej pracy obsługiwałem kiedyś Toma Hanksa. Kiedy skończyłem zmianę i wychodziłem, on akurat też wychodził. Zapytałem, czy nie ma nic przeciwko wspólnemu zdjęciu. Uśmiechną się i powiedział "przejdźmy się". Poszliśmy i porozmawialiśmy, dał mi jakąś życiową radę i zrobiliśmy sobie kilka zdjęć. Super miły.Eric Vespe: Kiedyś podczas kręcenia Hobbita w czasie lunchu do Petera Jecksona podeszła grupa dziecięcych statystów. Usiadł i zaczął z nimi rozmawiać, dawał autografy i sprawił im wielką radochę. Nawet zrobiłem zdjęcie.

impatient mac$cheese: Kiedyś napisałem tweeta do Sarah Silverman, że nie mam kasy, żeby pójść na jej występ, ale czytam jej książkę. Odpisała mi, że wpisała mnie na listę wstępu na imprezę. Poszedłem tam z moją przyszłą żoną. Mam nadzieję, że Sarah wie, ile to dla mnie znaczyło, płakałem z radości.dansplainer: Stanley Tucci przykleja sobie sztuczne wąsy i gotuje dla bezdomnych.

Spencer Perry: Kiedy byłem na planie "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", Hugh Jackman z własnej kieszeni zapłacił za dodatkowy catering dla całej obsady i obsługi, bo znalazł w Montrealu restaurację, która serwowała australijskie dania dokładnie tak jak lubił.

Ted Geoghegan: W niemal pustym barze Nicole Kidman nawiązała ze mną rozmowę, która trwała ponad pół godziny, nigdy nie mówiąc nic o sławie rozmawialiśmy o życiu, pytała o mnie i ogólnie była bardzo miła bez innego powodu niż bycie miłą osobą.

Michael Criscuolo: W latach 80. pracowałem przy filmie z Bradem Pittem. Jest niesamowicie zabawny, utalentowany i miły. Dobrze gra w karty i nauczył mnie gry w pokera. Nauczył mnie tak dobrze, że w końcu udało mi się go ograć.mumphrey & sons: Dzień po zwycięstwie Trumpa w wyborach w biurze wpadłem na Nicka Offermana. Złożyliśmy sobie wyrazy współczucia, a kiedy później tego dnia znowu na mnie wpadł, powiedział: "Zapowiada się lepiej, dziś nikt nie został wybrany". To była pierwsza rzecz, która pozwoliła mi się śmiać z wyborów. To było dla mnie ważne.

Kristaps Johnson: Danny DeVito dał napiwek w wysokości 120 dolarów za dostarczenie dwóch skrzynek wina na odległość jednej przecznicy.

Lynn Harris: Co roku na Halloween Steve Buscemi razem z Elvisem Costello w domu tego drugiego na Brooklynie przebierają się i rozdają dzieciom słodycze.sorry im (still) like this: W latach 90. moja koleżanka po kłótni z siostrą płakała w centrum handlowym, kiedy jak znikąd pojawiła się Tyra Banks i zaczęła ją pocieszać. Tyra i jej przyjaciółki powiedziały koleżance, że nie może dać się tak traktować facetowi, a ta była zbyt zdumiona i przytłoczona sytuacją, aby je poprawić.

Rachel Page: Byłam kiedyś stażystką w programie Conana i Tom Hanks kupił wszystkim ponad 50 stażystom hamburgery, bo jego zdaniem wyglądaliśmy na głodnych.Shruthi: Chris Martin z Coldplay odwiedza w szpitalach dzieci, w każdym kraju, który odwiedza podczas trasy koncertowej. Na rozmowach z nimi spędza całe godziny, śpiewa im, daje prezenty i podnosi na duchu. Nigdy się tym nie chwali, a wiemy o tym jedynie z informacji zamieszczanych w mediach społecznościowych przez samych pacjentów.
9

Oglądany: 186429x | Komentarzy: 121 | Okejek: 543 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.01

19.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało