Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Byłam w szwedzkim klubie BDSM

274 129  
414   175  
Myślałby człowiek, że wizyta w klubie dla swingersów czy spotkanie z zawodową dominą dostarczy mu niemalże zawałowych wrażeń, a tymczasem jeszcze większym wyzwaniem okazuje się zabawa w lokalu dla wielbicieli sadomasochizmu. Jedna z naszych Bojowniczek odważyła się na odwiedzenie jednego z takich przybytków w Szwecji i postanowiła podzielić się z nami swoją historią.


Przedstawiam trochę informacji o tym, co słychać w Szwecji, jeśli chodzi o świat BDSM. Chyba nie powinno dziwić, że w kraju tak tolerancyjnym dla inności działa kilka stowarzyszeń BDSM, obejmujących swym działaniem wszystkie większe miasta. Jako osoba, która gościła na wydarzeniach organizowanych przez owe stowarzyszenia, opowiem jak to wygląda i jak daleko tym spotkaniom do wyobrażeń filmowych pokroju "Oczy szeroko zamknięte".

Miejsce akcji i rodzaje wydarzeń

Niektórzy sobie pewnie wyobrażają, że miejsce spotkań środowiska BDSM ukryte jest gdzieś pod ziemią i wchodzi się do niego przez kraty, schodami w dół, jak do jakiegoś lochu. Drzwi zawsze zamknięte, nad nimi kamera obserwująca gościa. W środku wita wnętrze jakby z innej epoki: czerwony dywan, drewniana boazeria, lampy imitujące świece, lustra w złotych ramach. Im dalej się idzie, tym natrafia się na coraz bardziej niepokojące obrazy. Pojawiają się różne sale tortur, a w nich skórzane pufy, porozwieszane na ścianach pejcze, maski, kajdanki i liny do wiązania oraz powbijane w sufit haki do podwieszania. Nie rozczaruję tych, którzy tak właśnie to sobie wyobrażają. Rzeczywiście tak to wygląda!

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
141

Oglądany: 274129x | Komentarzy: 175 | Okejek: 414 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.05

28.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało