Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Czego nie wiedzieliśmy o Cameron Diaz

182 073  
466   44  
Śliczna, utalentowana i bogata aktorka jest uwielbiana przez rzesze fanów na całym świecie. Cameron jest nie tylko piękna. Jest również rozsądną, miłą, zwykłą kobietą. Kobietą, która ma kilka tajemnic.

#1. Dlaczego nie chce mieć dzieci?

Wielu ludzi mówiło, że Cameron z czasem dojrzeje do roli matki. Jednak gwiazda stanowczo oświadcza, że nie ma zamiaru mieć potomstwa. Aktorka mówi, że z dziećmi jest za dużo roboty, a człowiek staje się odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale i za swoje dzieci. Twierdzi, że nie jest całkowitą egoistką i lubi pomagać innym, ale nigdy nie czuła potrzeby zostania matką.

#2. Cztery razy złamała nos


Miłośniczka sportów zdołała złamać sobie nos 4 razy podczas wypadków przy surfowaniu i jeździe na snowboardzie. Musiała poddać się plastyce nosa nie ze względu na wygląd, ale z powodów medycznych. Po ostatnim wypadku chirurg musiał praktycznie zrekonstruować jej nos, aby mogła swobodnie oddychać.

#3. Szantażował ją fotograf


Fotograf John Rutter zrobił nastoletniej Cameron zdjęcia topless. W 2000 roku postanowił na nich zarobić. Sfałszował podpis panny Diaz na dokumencie, według którego zgodziła się ona na sesję fotograficzną. Następnie zażądał od aktorki 3,5 miliona dolarów w zamian za nieujawnienie zdjęć. Cameron zgłosiła sprawę na policję, ale dopiero po pięciu latach mogła zobaczyć szumowinę za kratkami. Został skazany na 3 lata za fałszerstwo, szantaż i kradzież.

#4. Cierpi na bakteriofobię


Cameron nie lubi brudu i boi się zarazków. Kompulsywnie myje ręce płynami antybakteryjnymi, otwiera drzwi łokciem, stara się nie dotykać rzeczy, których sama nie odkaziła. Aktorka przyznaje, że tak często myje klamki w swoim domu, że całkiem zlazła z nich oryginalna farba.

#5. W szkole przezywano ją „kościotrup”


Niewinne dzieciaki potrafią być okrutne w stosunku do swoich rówieśników. Przez wiele lat chuda Cameron była wyzywana od kościotrupów przez swoich kolegów i koleżanki z klasy. Aktorka bardzo cierpiała z tego powodu. Mimo że dziś już nie przypomina kościotrupa, jej dawni koledzy nadal tak na nią mówią.

#6. Uwielbia sporty ekstremalne


Aktorka bardzo dba o swoją figurę. Regularnie ćwiczy na siłowni, a oprócz tego uprawia sporty ekstremalne. Mimo że kilka razy miała połamane kości i nos, nie zamierza rezygnować ze swoich pasji. Cameron mówi, że po prostu kocha prędkość i adrenalinę, i nie wyobraża sobie bez nich życia.

#7. Chodziła do szkoły ze Snoop Doggiem


Cameron Diaz była szkolną koleżanką Snoop Dogga. Mówi, że pamięta go ze szkoły, ponieważ był niesamowicie wysoki i chudy, i miał na głowie mnóstwo kucyków. Pamięta również, że kupiła od niego kilka razy trawkę.

#8. Kariera w tym innym biznesie


Wiele aktorek zaczynało karierę w biznesie dla dorosłych i Cameron nie jest wyjątkiem. Pozowała do nagich zdjęć i zagrała w soft porno. Przez wiele lat udawało jej się ukryć, w jaki sposób zarabiała na opłacenie mieszkania, jednak w 2000 roku dzięki wspomnianemu już szantażyście jej ciemna przeszłość ujrzała światło dzienne.

#9. Pochodzenie


Trudno uwierzyć, że ojcem niebieskookiej blond piękności jest Kubańczyk. Matka aktorki ma korzenie włoskie, niemieckie i indiańskie. Aktorka jest dumna ze swojego pochodzenia i często podkreśla, że wychowała się w kulturze kubańskiej - jej tradycjach, języku i jedzeniu.

#10. Jest najlepiej zarabiającą aktorką po czterdziestce


Każdy film, w którym pojawi się Cameron Diaz, jest hitem kasowym. Pewnie dlatego producenci płacą jej bez zmrużenia oka około 15 milionów dolarów za rolę. Oczywiście nie jest to stała kwota - wszystko zależy od umowy. Przykładowo: za rolę w filmie „Zła kobieta” aktorka zażyczyła sobie 42 milionów dolarów. I tyle dostała. Co ciekawsze, wyprodukowanie filmu kosztowało niecałe 20 milionów dolarów.
41

Oglądany: 182073x | Komentarzy: 44 | Okejek: 466 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.03

27.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało