Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Moje Życie Jest Do Dupy... jak zaimponować dziewczynie w łóżku?

118 528  
293   71  
Jak wykarmić się na dzieciach z rakiem?

#1. Wypier...

Wybudziłem się nagle ze snu krzycząc

#2. Podjadała

Ostatnio odkryłam, że darmowe ciasteczka u mnie w pracy wcale nie są darmowe, tylko obok jest puszka, do której wrzuca się datek na leczenie dzieci. Cóż przez jakiś miesiąc wykarmiłam się za darmo na dzieciakach z rakiem.

#3. Na błędach się ucz?

Po tym, jak raz zgubisz portfel, to stajesz się bardziej ostrożny i zwracasz na niego szczególną uwagę. Ja zgubiłem go 3 razy w ciągu miesiąca, nawet sobie nie zdawałem sprawy, że go nie mam, a właśnie przed chwilą zadzwonił do mnie ktoś, kto go znalazł. Chyba nigdy się nie nauczę.

#4. Speedy

Uświadomiłem sobie, jak bardzo jestem nieprzystosowany do życia erotycznego, kiedy stanął mi na samą myśl o tym, żeby kupić sobie kondomy.

#5. Gratuluję

W szkole założyliśmy drużynę piłkarską, każdy chciał się dostać, ale nie każdy się dostał. Ja akurat nie. Stworzyłem się na mesendżerze grupę, do której zaprosiłem wszystkich tych, którzy się dostali i napisałem im tam gratulacje. Nie odezwali się słowem, tylko usunęli mnie z grupy.

#6. Małe jest piękne

Jestem niska, bardzo niska, nie mam nawet 160 cm wzrostu i zawsze mam problem, żeby dosięgnąć do rzeczy, które są wysoko. Moi znajomi o tym wiedzą, więc ostatnio na urodziny dostałam 3, (słownie: trzy) podesty dla dzieci.

#7. Konkrety

Wody mi odeszły i poprosiłam męża, żeby zawiózł mnie do szpitala. Stwierdził, że zaraz pojedziemy, ale najpierw musi się zdrzemnąć z 15 minut.

#8. Nie weszłeś

Całe życie byłem drugi, jak Adaś Miałczyński, ale raz w życiu byłem pierwszy. Jak chciałem się dostać do nieco lepszej szkoły, to byłem pierwszy na liście osób, które się do niej nie dostały.

#9. Trójkącik

Byłam w trójkącie, a największe wrażenie zrobił na mnie mój chłopak, który tak świetnie obciągał gałę koledze, że aż mi szczęka opadła z wrażenia.

#10. Malcziki

W mojej firmie zatrudniono kilka Ukrainek, a że naród to tęgi i twardy to w przeciwieństwie do nas pracują po 12h. Zatem zmiana Ukrainek następuje o 18, dokładnie podczas mojej przerwy. Siedzę sobie spokojnie i dopijam kawę, kiedy ze stolika obok słyszę chichot i jedyne słowo, które kojarzę po rosyjsku

Zobacz poprzedni odcinek.


Zobacz pozostałe odcinki MŻJDD.

Oglądany: 118528x | Komentarzy: 71 | Okejek: 293 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało