Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Nowa seks-lalka, z którą możesz porozmawiać na poziomie

55 656  
115   65  
Wierzcie lub nie, ale trwają właśnie prace nad wypuszczeniem na rynek realistycznych seks-lalek z funkcją orgazmu na żądanie i... sztucznej Inteligencji, dzięki której będzie można pogadać ze swoją lalą. Zespół Real Doll odpowiedzialny jest za produkcję najbardziej realistycznych robotów przeznaczonych do seksualnego zaspokajania ich właścicieli.

10

Technicy stojący za wynalazkiem zadbali o to, by produkt można było dostosować do potrzeb klienta. Nie ograniczyli się tylko do cech fizycznych - mają też swoją osobowość. Prosimy nie regulować odbiorników - dobrze czytacie. Lalka będzie pamiętać o dniu urodzin, znać ulubioną muzykę, potrawy i filmy. Sztuczna inteligencja może nawet łączyć się za pośrednictwem apki, dzięki której można konfigurować cechy "osobowości" lalki. Można ustawiać poziomy "inteligencji, nieśmiałości lub towarzyskości, zazdrości, uprzejmości, seksualności", a nawet tego, jak denerwująca ma być "kochanka". Jako że robot ma mieć funkcję rozmowy, odpowiednia konfiguracja to poważna sprawa.

1

"Jest wiele osób, które z różnych powodów mają problem z nawiązaniem tradycyjnego związku z innymi ludźmi. Teraz będą mieli możliwość rozmowy ze swoim lalkami, a SI będzie z czasem poszerzać swoją wiedzę o partnerze, tworząc alternatywną formę związku" - mówi Matt McMullen, twórca Reall Doll.

Najnowszy produkt firmy, Harmony 2.0, z funkcją rozmowy i orgazmu na zawołanie, ma pojawić się na rynku do końca bieżącego roku i ma kosztować15 tysięcy dolarów!

2

3

4

5

6

7

8

9

11

12

Oglądany: 55656x | Komentarzy: 65 | Okejek: 115 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało