Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Moje Życie Jest Do Dupy... chciałam, żeby brał mnie mocniej w łóżku - zostawił mnie

112 788  
290   57  
Do tego trochę bólu, wstydu i śmierdzących spraw.

#1. Trzy słowa do prowadzącego

Trzy słowa: kanałowe bez znieczulenia.

#2. Największa wieś w Polsce to...

W budynku, w którym pracuję, ktoś zesrał się miękkim gównem na korytarzu. Tę osobę dzieliły dosłownie dwa kroki od pięknie do tego przystosowanej toalety, tymczasem fat boy został zrzucony na podłogę z wykładziną i rozmazany po korytarzu. Kurwa co za dzicz. Warszawa, największa wieś w Polsce.

#3. Napiwek

Kiedyś pracowałem jako kelner. Mieliśmy takie rachunki, na których klient mógł dopisać wysokość napiwku. Raz dostałem taki rachunek, na którym ktoś bardzo mocno i wyraźnie w miejscu na napiwek wpisał 0,00 PLN.

#4. Do pracy, rodacy

Wstałem rano dużo wcześniej, bo postanowiłem, że umyję samochód, siebie ładnie ogolę, wyprasuję elegancko ubranie, wypastuję buty i tak dalej, a następnie pojadę sobie elegancko do pracy. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Po paru godzinach porannej walki i 45 minutach jazdy dojechałem pod firmę, żeby uświadomić sobie, że dzisiaj przecież jest niedziela, a nie poniedziałek.

#5. Mangina

Poprosiłam chłopaka o to, żeby był w łóżku trochę bardziej

#6. Poświęcenie

Ostatnio się dowiedziałem, że w życiu raz się zwyciężą, raz przegrywa, a raz wyciąga gołą ręką pierścionek swojej dziewczyny, który wpadł jej do sedesu w publicznym kiblu.

#7. Ten wiek

Odwoziłam ostatnio moją nastoletnią (ten wiek) córkę na imprezę i powiedziałam jej na pożegnanie

#8. Dzieciństwo

Moje dzieciństwo składało się głównie z zastanawiania się, czy lepiej zamknąć okno i udusić się w bąkach mojego brata, czy zostawić otwarte okno i dostać pierdolca od hałasu i udusić się spalinami z ulicy.

#9. Wypadek

Po małym wypadku miałem dosyć zdeformowaną żuchwę, przez co dziewczyny niechętnie się ze mną umawiały. Kiedyś przez internet poznałem ładną kobietę, zakochała się w moim głosie i charakterze. Od razu jej powiedziałem, że na żywo wyglądam trochę inaczej niż na zdjęciu, odpowiedziała mi tak samo, bo twierdziła, że jest brzydka i nie wierzyła, że ktoś jak ja chce się z nią umówić. Przed spotkaniem powiedziała mi, że pewnie jak ją zobaczę, to zmienię zdanie i porzucę kontakt. Na tym spotkaniu sporo rozmawialiśmy, nawet się całowaliśmy i wiedziałem, że coś z tego będzie. Na następny dzień napisała mi esemesa, że zmieniła zdanie. To był ostatni mój kontakt z nią.

#10. Grzesiu

Postanowiłem przenieść sobie biuro do piwnicy. Mam tam małe okienka, więc zrobiłem remont, położyłem ładną wykładzinę, powstawiałem meble, komputer, sprzęty wszelakie, zniosłem swoje papiery i dokumenty, wszystko podłączyłem, nie domknąłem okna, orkan Grzegorz wszystko mi zalał, dziękuję, dobranoc.


Oglądany: 112788x | Komentarzy: 57 | Okejek: 290 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.01

16.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało