Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Harvey Weinstein nie jest jedyny. Hollywood obfituje w zboczonych oblechów

114 028  
168   77  
Na liście seksualnych drapieżników znajdują się wielcy reżyserzy, słynni aktorzy, producenci, fotografowie, no i oczywiście brat Harveya Weinsteina.

#1. Woody Allen


Wystarczy na niego popatrzeć żeby wiedzieć, że lepiej się do niego nie zbliżać. Ten obleśny dziadyga (a przy okazji utalentowany reżyser i aktor) ożenił się ze swoją adoptowaną córką, z którą miał romans, gdy była jeszcze nieletnia. Jeśli to za mało, Allen został oskarżony o molestowanie swojej siedmioletniej córki Dylan. Woody zaprzeczał wszystkiemu, ale sąd zabronił aktorowi widywania się z córką. O czymś to chyba świadczy.

#2. John Travolta


Media od dziesiątek lat spekulują na temat orientacji seksualnej Travolty. Jednak niezależnie od tego, czy jest homo, hetero czy biseksualny, został oskarżony przez wielu mężczyzn o napastowanie seksualne. Dwóch masażystów i jeden pracownik statku wycieczkowego złożyło oficjalne skargi w sądzie. Większość napastowanych przez Travoltę mężczyzn po prostu woli uniknąć skandalu i nie wytacza spraw sądowych.

#3. R. Kelly


Już w 2008 roku artystę oskarżono o kilka przestępstw na tle seksualnym o charakterze pedofilskim. Sprawa przycichła, a przypomniano sobie o niej ponownie, gdy piosenkarz ożenił się z piętnastolatką. Niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że R. Kelly ma swoje seksualne (oczywiście nieletnie) niewolnice, które więzi i wykorzystuje.

#4. Terry Richardson


Terry Richardson jest fotografem, który prawdopodobniej jest bardziej znany ze swoich dziwactw niż ze swoich zdjęć. Pracujące z nim modelki mówią, że dotyka je bez pozwolenia, każe im pozować w dziwnych, nie zawsze artystycznie wysmakowanych pozycjach i ogólnie jest strasznym zboczeńcem. Jednak środowisko stara się to zlekceważyć mówiąc, że to po prostu jego wizja artystyczna, a nie przeróżne zboczenia.

#5. Jack Nicholson


Ten legendarny aktor miał w swoim życiu jeden bardzo niefajny epizod - a może i więcej, ale ten jest dokładnie udokumentowany. Pewnego dnia zatrudnił dziewczynę do towarzystwa. Gdy po upojnej nocy poprosiła go o zapłatę, Jack wpadł w szał. Catherine Sheehan została dotkliwie pobita, wleczona za włosy po domu aktora i kilkakrotnie uderzona w głowę. Sprawa skończyła się w sądzie, a same rachunki za leczenie wyniosły ponad 60 000 dolarów.

#6. Bob Weinstein


Harvey jest większym psycholem niż jego brat Bob, który też lubi „uwodzić” kobiety. Wiele aktorek utrzymuje, że Bob molestował je seksualnie. Jeśli nie udało mu się zaciągnąć do łóżka kobiety, groził jej zerwaniem kontraktu, jeśli się z nim nie prześpi.

#7. Oliver Stone


Oliver Stone jako jeden z pierwszych zaczął bronić Harveya W. po tym, gdy coraz więcej kobiet przyznawało się do bycia molestowanymi przez producenta. Uderz w stół, a nożyce się odezwą - to przysłowie sprawdziło się i w tym przypadku. Modelki i aktorki mówią teraz głośno o tym, jak Stone je obmacywał, molestował fizycznie i werbalnie, a gdy nie osiągnął tego czego chciał, przestawał je zatrudniać w swoich filmach.

#8. Ben Affleck


Przy okazji wychodzą na jaw skandaliczne zachowania Bena Afflecka. Pierwsze oskarżenie padło w 2003 roku, gdy Hilarie Burton oskarżyła go o molestowanie. Parę miesięcy później o to samo oskarżyła go makijażystka, a potem jeszcze kilka innych kobiet z branży.

#9. Casey Affleck


Brat Bena również nie jest świętoszkiem. Chłopak stara się jak może zaciągnąć swoje współpracownice do łóżka, molestuje je, obmacuje, a nawet włazi im do łóżka, gdy śpią. Na pewno Casey nie jest bez winy, ponieważ bez mrugnięcia okiem płaci za ugody z molestowanymi przez siebie kobietami.

#10. Bryan Singer


Bryan Singer to producent i reżyser stojący za sukcesem X-menów. Ten koleś po raz pierwszy został oskarżony o molestowanie dziecka w 1997 roku. Potem w sądzie znalazło się jeszcze kilka podobnych spraw. Wszystkie z nich zostały z czasem wycofane lub utajnione. Singer twierdzi, że jest niewinny, a te oskarżenia są czymś okropnym. Jednak nigdy nie złożył kontrpozwu o niesłuszne oskarżenie i oczernianie. Kolejne mądre przysłowie mówi, że nie ma dymu bez ognia. Jeśli teraz okaże się, że producent faktycznie molestuje dzieciaki, wdepnie w większe gówno niż Harvey Weinstein.

Oglądany: 114028x | Komentarzy: 77 | Okejek: 168 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało