Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Moje życie jest do dupy... w pracy

112 372  
313   61  
Po ostatnim odcinku o przypadkach firmowych dostaliśmy od Was tyle historii, że szybko serwujemy kolejny odcinek!

#1. Kosmetyczny

Pracuję w drogerii, klienci przeważnie mówią o mnie „ta pani co wygląda jak pan” - jestem facetem.

#2. Awans

Mój kierownik cały czas za mną łaził i sprawdzał moją robotę, więc w końcu spytałem się go, dlaczego tak robi. Przyznał, że dyrektor jest wyjątkowo zadowolony z mojej pracy i chce mnie awansować. No to się nawet ucieszyłem, ale tylko do momentu, w którym kierownik dodał, że to się stanie po jego trupie, bo zbiera na mnie każdy, najdrobniejszy, kompromitujący mnie materiał.

#3. MS PAINT

Skończyłem wcześniej projekt w pracy i nie miałem co robić, więc włączyłem sobie painta i zacząłem rysować. 20 minut później dostałem od szefa oficjalny opierdyl za rysowanie obraźliwych symboli na służbowym kompie. Narysowałem tęczę.

#4. Niespodzianka w domu

W pewien piękny piątek podjęłam się w pracy zrealizowania dość dużego projektu przez weekend, bo i tak nie miałam żadnych innych planów, a robotę lubię. W ten sam piątek wieczorem okazało się, że mój współlokator trochę naginał rzeczywistość, mówiąc o płaceniu czynszu, więc zamiast wyrobić mój piękny projekt do roboty poświęciłam dwa dni na szukanie nowego mieszkania i pakowanie swoich rzeczy. Mieszkania nie znalazłam, ale za to w pracy dostałam ogromny opierdziel i obcięcie premii.

#5. Praca na śmieciówce

Łatwo zostać wyrzuconym z pracy, kiedy jest się na śmieciówce. Pracowałam jako kelnerka i zostałam wywalona z pracy z bardzo ciekawego powodu. Kierownik powiedział mi, że klienci mnie po prostu uwielbiają, więc musi mnie zwolnić, bo pozostali pracownicy, w tym on, wychodzą na buców.

#6. Porada prawna

Prowadzę małą firmę - samochodowa myjnia, odkurzanie, sprzątanie, pranie tapicerki, takie tam. Najbardziej lubię, kiedy ktoś prosi o najdroższą usługę ze wszystkim w pakiecie. Ostatnio, po 3 godzinach tyrania jednej starej Skody poprosiłem właścicielkę o opłatę za usługę i usłyszałem „o jej, a ja myślałam, że to za darmo”. No to tłumaczę, że w tej ofercie to odświeżacz do samochodu jest za darmo, no bo bez jaj, to bardzo dużo pracy. Zaczęła się ze mną kłócić, po kilku minutach zadzwoniła po „poradę prawną”. Porada prawna przyjechała dwiema beemwicami i wybiła mi wszystkie szyby i ścianki w firmie.

#7. Urlaub

Dostałem wypowiedzenie, bo przez tydzień nie przychodziłem do biura. Kierownik oczywiście podpisał mi ten urlop.

#8. Ostatnie pożegnanie

Widziałem ostatnio na fejsie zdjęcia mojej koleżanki z byłej pracy. Zdjęcia były z imprezy pożegnalnej, bo odchodziła z firmy, w której wcześniej razem pracowaliśmy. Imprezy pożegnalnej, z prezentami, premią i zabawą — kwestia kluczowa, bo mi miesiąc wcześniej powiedziano, że już się takich rzeczy w tej firmie nie robi i nie mam na co liczyć w ostatnim dniu pracy.

#9. Norma...

Dostałem pracę, ale wystąpił jakiś problem techniczny, więc w zasadzie nie mam jeszcze umowy i technicznie rzecz ujmując, nie dostaję wynagrodzenia za pracę, którą już wykonuję.

#10. Doceniony pracownik

Na comiesięcznej pogadance z szefem dostałem małą pochwałę za wyniki w pracy i duży opierdziel za skupianie się na robocie, którą powinni wykonywać inni ludzie. Szkoda tylko, że brakuje nam jakieś 7 osób w załodze i po prostu wyrabiam, normy za kilka osób, wierząc, że to dostanie docenione. No nie zostało.

Oglądany: 112372x | Komentarzy: 61 | Okejek: 313 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.12

13.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało