Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Kim Dzong Un i garść kolejnych ciekawostek o tym szaleńcu

94 092  
293   40  
Teoretycznie już wszystko wiemy o jednym z największych szaleńców żyjących gdzieś na końcu świata. Jednak „Człowiek Rakieta” ma w zanadrzu jeszcze kilka tajemnic.

#1. Przeszedł operację plastyczną, aby upodobnić się do swojego dziadka


Kim Dzong Un na zdjęciach z młodości nie wygląda tak samo jak dziś. Ma inne policzki, kąciki ust i podbródek. Przeszedł operację plastyczną, aby upodobnić się zewnętrznie do swojego ukochanego dziadka, szanowanego Kim Ir Sena. Zamiast wydać tysiące dolarów na operację, która zrobiłaby z niego przystojniaka, wybrał dobroduszny wygląd pucatego dziadka.

#2. Jego głupia fryzura jest jedną z obowiązkowych


W Korei Północnej fryzjerzy mają łatwo - mają do wyboru tylko kilka obowiązujących fryzur. Oczywiście ta noszona przez przywódcę jest „przymusem dobrowolnym”.

#3. Jest czterogwiazdkowym generałem bez żadnego doświadczenia wojskowego


Wszyscy oburzyli się, gdy prezydent Donald Trump powiedział, że nie musi się konsultować z wojskowymi na temat operacji militarnych, ponieważ jest wystarczająco mądry, żeby wszystko ogarnąć. Gdyby był przywódcą Korei Północnej, mógłby się mianować czterogwiazdkowym generałem, jak to zrobił Kim Dzong Un.

#4. Jest najmłodszym przywódcą światowym


Kim Dzong Un uważany jest za najmłodszego przywódcę. Postarał się o to, zabijając swojego wujka, aby wcześniej wskoczyć na stołek. Jednak nikt nie jest pewny na 100%, ile lat ma Kim. W Korei Północnej wszystko jest ściśle tajne i tajemnicze, więc jeśli Kim Dzong Un mówi, że ma 33 lata, to oznacza, że może mieć pomiędzy 10 a 80.

#5. Uczył się w Szwajcarii i został wylany z uczelni


Kim Dzong Il wysłał swojego synusia do prywatnej szkoły w Szwajcarii. Niestety, gówniarz nie miał czasu na naukę i zdawanie egzaminów, ponieważ wolał grać w gry video. Wkurzony tatuś zapłacił grzecznie rachunek i zapisał synalka do szkoły publicznej w Korei, gdzie mógł go łatwiej przypilnować.

#6. Jest uzależniony od sera szwajcarskiego


Patrząc na Kima, nikt nie pomyśli nawet, że koleś uprawia crossfit i żyje na zielonych koktajlach z jarmużu. Swoje idealne ciałko zawdzięcza kilogramom spożywanego szwajcarskiego sera, od którego uzależnił się podczas krótkiej przygody z prywatną szkołą.

#7. W wieku 29 lat został nazwany najseksowniejszym mężczyzną


Magazyn „The Onion” ogłosił Kima najseksowniejszym mężczyzną świata roku 2012 za "jego chłopięcy wdzięk, ładną, okrągłą twarz i potężne ciało. Wszystko to sprawia, że jest on marzeniem każdej kobiety". Przedrukowały to gazety z wielu krajów, nie sprawdziwszy uprzednio, że „The Onion” jest gazetą satyryczną.

#8. Wmówił Koreańczykom, że jego ojciec nie musiał korzystać z toalety


Dziewczyny na pierwszych randkach starają się sprawić wrażenie anielskich istot, które nie muszą korzystać z toalety. Koreańczycy święcie wierzą w to, że Kim Dzong Il był aż tak boski, że nie sikał i nie robił kupki.

#9. Ma lekarstwo na wszystko


W Korei Północnej wszyscy są idealnie zdrowi i nie ma tam takich chorób jak rak, AIDS czy ebola. Kim Dzong Un pytany o to, jak sobie poradzi, jeśli będzie jakaś epidemia, odpowiada na pewniaka, że jest w posiadaniu lekarstw na wszystkie znane i nieznane choroby, ale nie ma zamiaru się nimi dzielić ze światem.

#10. Harem


Bycie przywódcą Korei jest zajebiste pod wieloma względami. Przykładowo tarzasz się w luksusie, niczego ci nie brakuje, podróżujesz, stać cię na każdą zachciankę i wiele innych. Kim Ir Sen zapoczątkował nową tradycję. Zgromadził w swym pałacu najpiękniejsze Koreanki, których jedynym zadaniem było dostarczać przywódcy przyjemności. Dziewczyny od tamtego czasu zostały już oczywiście kilkakrotnie wymienione na nowsze modele.

Oglądany: 94092x | Komentarzy: 40 | Okejek: 293 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało