Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Moje Życie Jest Do Dupy... różne przypadki z pracy i z poszukiwań pracy

110 245  
267   60  
Twoje CV jest naprawdę złe, jeśli dwa razy zostaje odrzucone w...

#1. Urlop

Dostałem wypowiedzenie, bo przez tydzień byłem na urlopie... tylko zapomniałem wziąć urlop.

#2. Nie wynoś pracy do domu

Jestem kelnerem w dwupoziomowej restauracji, więc moja praca polega głównie na bieganiu po schodach z tacą. Pewnego razu, po 10 godzinach w robocie, wróciłem do domu, nalałem sobie kufel piwa i rozlałem wszystko schodząc po schodach do salonu - dosłownie 3 schodach.

#3. Nerwik

Na moim pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym byłem tak zdenerwowany, że nie byłem w stanie odpowiedzieć już na pierwsze pytanie. Brzmiało:

#4. Fajna

Jestem tą nieśmiałą laską, która nigdy nie miała faceta. W pracy podszedł do mnie jeden ładny pan i powiedział, że mam ładną bluzkę. W desperackim akcie chęci pociągnięcia tej rozmowy dalej powiedziałam mu

#5. Pilna sprawa

Po 2 latach w końcu wyjechałem na długi urlop. Dokładnie trzeciego dnia szef zadzwonił do mnie, że muszę jak najszybciej przyjechać do biura, bo to strasznie pilne. Przejechałem z powrotem przez cały kraj do mojej miejscowości, poszedłem do biura i dostałem wypowiedzenie. To była ta pilna sprawa.

#6. Przejęzyczył

W mojej pracy był jakiś niezły fakap, wypadek, można powiedzieć. Kierownik spytał mnie, czy piłem, a mi się z nerwów język zaplątał i powiedziałem mu

#7. Dobre studia

Wysłałem już chyba z 500  CV, portfolio moich prac, listy motywacyjne i w ogóle wszystko co się dało i dalej nie mam pracy. Moi znajomi po tych samych studiach dosłownie wchodzą do baru, zagadują przypadkową osobę i załatwiają sobie robotę, a ja dalej jak ostatnia piz...

#8. Przynajmniej dostała

Mój szef wręczył mi kiedyś, w prezencie świąteczno-noworocznym, premię - moją zwykłą premię, którą dostaję co miesiąc, bo wali na umowie z ZUSem i USem.

#9. Tylko najlepsi

Moje CV zostało odrzucone... w McDonald

#10. Zapominalscy

Współpracownicy zamknęli mnie w firmie i poszli do domu, najwyraźniej zapominając o tym, że tu jestem. To mi się trafia tak średnio co tydzień.

Oglądany: 110245x | Komentarzy: 60 | Okejek: 267 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.09

22.09

21.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało