Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Bohater z Las Vegas, który ukradł samochód, żeby ratować ofiary strzelaniny

57 441  
223   39  
Trzy dni temu w Las Vegas doszło do niespodziewanego ataku, a w chaosie strzelaniny, kiedy wokół padali ranni, były marine zachował zimną krew. Spostrzegł pozostawiony samochód z kluczykami w stacyjce i bez wahania "pożyczył samochód", aby wozić rannych do szpitala. Na drugi dzień odezwał się do niego właściciel pojazdu.

W czasie gdy nad głową świstały kule wystrzeliwane z okien hotelu, 29-letni Taylor Winston wypatrzył kluczyki w stojącym dużym pick-upie. Mężczyzna bez wahania wskoczył za kierownicę pojazdu i użył go do przewożenia rannych. Wczoraj właścicielowi samochodu udało się nawiązać kontakt z Taylorem. Rozmowa była krótka, a właściciel nie miał za złe przywłaszczenia pojazdu.

- Cześć, Taylor, słyszałem, że możesz mieć kluczyki do mojego samochodu? Chcę tylko klucz. Poza tym wszystko było, minęło. Jak się czuje ten, którego odwiozłeś?
- Mam je. Kiedy chcesz się spotkać po odbiór? Jesteśmy w Monte Carlo. Przewiozłem do szpitala około 30 ciężko rannych. Twój samochód bardzo pomógł w ratowaniu życia tych ludzi. Nie wiem, czy wszyscy przeżyli. Przepraszam, że go wziąłem i za całą tę krew. Uratowałem skrzynkę narzędziową. Wyciągnęliśmy ją, aby pomieścić więcej ludzi, ale włożyliśmy z powrotem po trzecim kursie.

Historia oczywiście nie przeszła bez echa w komentarzach


Ja bym się cieszył, gdyby ktoś użył mojego samochodu w takim celu. Napiłbym się z kolesiem piwa.Taylor jest bohaterem. Dobra robota, Taylor, i koleś od pickupa!Byłbym zaszczycony, gdyby to był mój samochód. W tamtym momencie pewnie przerażony w stylu "Gdzie mój samochód?", ale później zaszczycony.Producent samochodu powinien wymienić go na nowy, wyobrażam sobie, że wnętrze musiało zostać zniszczone, a sama akcja była bohaterska.Ratowanie tylu żyć... takie chwile powodują, że przez jakiś czas nie mogę zamknąć ust z wrażenia. Działania prawdziwych bohaterów.

Oglądany: 57441x | Komentarzy: 39 | Okejek: 223 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.07

16.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało