Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jaką grę kupić na święta?

24 305  
4   21  
Wejdź w nią!Chcesz kupić komuś grę na gwiazdkę? Nie wiesz jaką? Kupuj TYLKO w polskiej wersji! W Redakcji testowaliśmy ostatnio kilka spolszczonych gierek i oto nasze recenzje. Mamy nadzieję, że pomogą Ci w wyborze...

1. Diabolo
Od tej pory nie wystarczy znaleźć hełm czy zbroję. Każda część ubioru będzie musiała być odpowiedniego rozmiaru. Rozmiar definiujemy przy wyborze postaci (od S do XXL). Dodatkowo ubrania trzeba będzie odwszawić i wyprać. Stąd w grze dwie nowe postacie: Praczka Baal’a i Dewszawator Potężny. Poszczególne postacie dostaną także nowe czary na smród i wszy. Skuteczne także będą antidotum i wybielacz.

2. Nit for Speed
Wreszcie PEŁNE spolszczenie tej cudownej gry! Od dziś masz do wyboru trzy rodzaje polskich dróg: autostrady, krajowe i objazdy. Autostrady są piękne, pełne gładkiego asfaltu i aż miło zostawiać na nich czarne ślady opon. Niestety, są tylko trzy z czego dwie w przebudowie. Za to mamy do wyboru mnóstwo dróg krajowych.
Minus jest taki, że od cholery na nich traktorów i kombajnów, a znaki pozostawiają wiele do życzenia. Zawsze są jeszcze objazdy i to dzięki nim jest możliwe pokonanie autostrad.

3. Railroad Tajfun
Budowanie Potęgi Kolejowej w Polsce! Na razie tylko w zapowiedziach. Oprócz nudnych pierdół jak stawianie kolejnego metra szyn i wożenie ludzików, czeka nas mnóstwo pracy z likwidowaniem kolejnych połączeń, rozwiązywaniem strajków pracowników czy podnoszeniu cen biletów. Wygrywasz jeśli zachowasz stanowisko, a Twoja spółka kolejowa zarobi mniej niż wyniosła Twoja ostatnia pensja, Panie Prezesie.
4. Councer Strike
Czyli wszystko to, co polskie służby mundurowe potrafią najlepiej! Dzięki temu dodatkowi mamy dostęp do kilku całkiem nowych misji jak np.: strzelanie do studentów na juwenaliach, szukanie terrorystycznego uzbrojenia w Iraku oraz akcję „Zlicz” (polega na rejestrowaniu kradzionych samochodów).

5. LARRY 8 PL
Poznaj nowe panienki na kolejnym wycieczkowym statku! Sorry, ale nie w tej wersji. Tym razem to ty masz zapewnić rozrywkę pasażerom. A wszystko okraszone inteligentnymi dialogami w czarno białej grafice. Rejs potęgą jest i basta!

6. To my Hałk Skejting
Dobra ziomale – sprawdźcie to! Wreszcie dostępna pełna gama polskich strojów: 2 bluzy, 3 rodzaje spodni i półtorej deski. W każdej planszy można odkryć kolejne dodatki, jak: dresy, smycze na klucze czy nowe dzwonki do komórek. Słowem full wypas - czekerap!

7. The Simscy
Lodówka pusta, barek pełen jaboli, w telewizji jak nie edukacyjna, to sejm lub reklamy, ofert pracy w gazecie jak na lekarstwo, podatki wciąż rosną, a pieniądze kończą się po 3 minutach gry. Głosów postaciom użyczyli Linda, Pazura i Figura. Tak więc gracz ma pełen ubaw, bo co kilka minut postać nie potrafi się wysłowić po polskiemu lub mówi z nienaturalnym akcentem.

8. FIFkA
POLSKA GOLA, POLSKA GOLA! Jak każda gra, tak i ta ma swoje wady i zalety. Największą zaletą jest to, że wreszcie można pograć aktualnym i pełnym składem polskich drużyn. Zaś największą wadą, że o wynikach dowiemy się dopiero z gazet. Chyba, że wykupimy patcha z CANAL+ (139,99 zł). W przeciwnym razie gramy w trybie manager – 20 minut wybieramy skład na mecz, 90 minut oglądamy szumy na monitorze (wspaniale oddane wrażenie kodowanego programu) i 2 minuty tabelę z wynikami w Sporcie po Wiadomościach...


Oglądany: 24305x | Komentarzy: 21 | Okejek: 4 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

12.05

11.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało