Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najlepsze wrzuty mistrza Photoshopa, którego każdy może poprosić o przeróbkę VII

107 920  
387   16  
Maestro Photoshopa James Fridman powraca z kolejną porcją przeróbek z technicznego punktu widzenia wyśmienitych, choć nie zawsze spełniających oczekiwania zamawiających.

#1. Moja przyjaciółka jest zła, że patrzyłam (jestem pośrodku, blond włosy) na inną koleżankę, a nie na nią. Możesz zmienić, żebym patrzyła na dziewczynę w białym?#2. Mógłbyś na tym zdjęciu zamknąć oczy mojej dziewczynie?#3. Możesz usunąć to plastikowe z mojego zdjęcia?#4. Chciałabym zamieścić to zdjęcie na Instagramie, ale nie widać tyłka, mógłbyś go trochę dodać?


Anglojęzyczna gra słów - "ass" to "tyłek", ale też "osioł"

#5. Chciałabym zamieścić zdjęcie ze studniówki, ale mój kolega dabbuje. Możesz zmienić, żeby tego nie robił?#6. Mógłbyś zrobić, żebym nie wyglądał tak dziecinnie?#7. Czuje się zakłopotany. Możesz zrobić, żeby tak nie wyglądał?#8. Mógłbyś zrobić, żebym nie był sam?#9. Uwielbiam to zdjęcie z koleżanką. Mógłbyś usunąć tego dzieciaka w okularach za mną... Nie lubię jego twarzy. - Lubię jego twarz#10. Potrzebuję pomocy! Poszliśmy z rodziną na koncert, a ja założyłem nieznośnie krótkie szorty. Moje nogi psują to wspaniałe zdjęcie.#11. Mógłbyś sprawić, aby koleś w pasiastej koszulce nie patrzył się na tył mojej głowy? Jestem tu tatą.#12. Mógłbyś sprawić, abym był wyższy od taty?#13. Mógłbyś zrobić tak, abym nie wyglądała jakbym się oświadczała?W poprzednim odcinku.

Oglądany: 107920x | Komentarzy: 16 | Okejek: 387 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało