Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nauczycielka matematyki uprawiała seks grupowy z trójką swoich uczniów

180 158  
270   98  
Zapewne wielu mężczyzn miało za szkolnych czasów fantazje seksualne dotyczące jakiejś urodziwej nauczycielki. Zastanawialiście się jednak, co by było, gdyby naprawdę się spełniły? I czy komuś wyszłoby to na dobre?

Na dobre nie wyjdzie to na pewno Jacqueline Nicole Winberry, 28-letniej nauczycielce matematyki z Osceola High School w Arkansas. Kobieta została oskarżona u uprawianie seksu z trójką swoich uczniów. Policja wzięła ją pod lupę, kiedy dostała zawiadomienie z gorącej linii przyjmującej zgłoszenia o napastowaniu seksualnym, że nauczycielka wdała się w stosunki seksualne przynajmniej z jednym z jej uczniów. Kiedy wyszło to na jaw, zgłosili się kolejni uczniowie.


Jak się okazało, dwóch 17-latków i jeden 18-latek uczestniczyli w seksie grupowym razem ze swoją nauczycielką, która postanowiła zrobić z nich mężczyzn. Według serwisu LifeBuzz, chłopcy uprawiali seks z nauczycielką na zmianę w różnych pozycjach, podczas gdy ona przygotowywała ich do tego oralnie.


Burzę hormonów u nastolatków można zrozumieć, ale co skłoniło nauczycielkę do takiego czynu? Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że od 10 lat ma męża i jest matką bliźniaków. Widać mogło to nie być zbyt udane małżeństwo, skoro dopuściła się takich czynów, ale teraz za "ćwiczenie na tapczanie linii równoległych" - cytując klasyka - grozi jej od 6 do 30 lat więzienia.

Z drugiej strony znany jest przypadek Mary Kay Letourneau, która została skazana na 7 lat więzienia za stosunki seksualne ze swoim uczniem, 12-letnim wówczas Vilim Fualaau, a po wyjściu na wolność wyszła za niego za mąż (choć od maja tego roku, po 12 latach małżeństwa, są w separacji).
15

Oglądany: 180158x | Komentarzy: 98 | Okejek: 270 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

04.02

03.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało