Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Profesor, modelka z wielkim cycem i problem z walizką

212 689  
447   42  
Co może mieć wspólnego szanowany brytyjski profesor fizyki, pretendent do Nagrody Nobla, z czeską modelką znaną z rozmiaru naturalnego biustu DDD? Okazuje się, że życie napisało im historię wartą zekranizowania.

Kliknij i zobacz więcej!
69-letni profesor fizyki i astronomii Paul Frampton w listopadzie 2011 roku poznał na randkowym portalu Mate1.com piękną czeską modelkę Denise Milani i wkrótce znajomość przerodziła się w internetowy romans. Rozwiedziony Frampton szukał bratniej duszy i przekonał się, że Milani również pragnie stabilizacji rodzinnej. 31-letnia modelka zamierzała skończyć z modelingiem i pragnęła skupić się na spokojnym życiu rodzinnym, Frampton także marzył o dzieciach, jak i o młodej i pięknej żonie, którą mógłby pochwalić się współpracownikom i przyjaciołom.

Kliknij i zobacz więcej!

Nadszedł czas na długo oczekiwane spotkanie „w prawdziwym życiu”. Denise zaprosiła Paula na spotkanie w La Paz w Boliwii, gdzie miała przebywać na sesji zdjęciowej. Przybywszy do La Paz, nieco z opóźnieniem, Frampton dowiedział się, że jego ukochana właśnie wyleciała na kolejną sesję zdjęciową do Belgii. Wiedząc jednak, że profesor przyleci do Boliwii, dziewczyna zorganizowała mu lot do Brukseli przez Argentynę.

Kliknij i zobacz więcej!

Modelka miała jednak małą prośbę: czy Paul nie mógłby jej przywieźć walizki, której zapomniała zabrać z Boliwii? Frampton wziął walizkę od kolegi modelki i przepełniony miłością wkrótce przyleciał do Buenos Aires. Jednak przy wylocie z argentyńskiej stolicy profesora zatrzymano. W feralnej walizce Milani znaleziono 2 kg kokainy.

Kliknij i zobacz więcej!

Za próbę przemytu profesor został skazany przez argentyński sąd na karę 4 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności, zamienioną później na areszt domowy. Framptona zwolniono z pracy.

Kliknij i zobacz więcej!

Frampton doznał szoku. Jego przyjaciele, koledzy (w tym niektórzy nobliści) i eksżona pisali w jego obronie. Odnaleziono prawdziwą Denise Milani, którą również cała sprawa zszokowała. Dla wszystkich było jasne, że roztargniony romantyczny profesor padł ofiarą podstępnego oszustwa. Oskarżenie przedstawiło jednak dość poważne dowody w postaci wielu wiadomości tekstowych, w których Frampton i „Milani” omawiali transport kokainy i szybkiego wzbogacenia się. Znalazła się również notatka wykonana ręką profesora: „1 gram - 200 dolarów, 2000 g - 400 000 dolarów”. Frampton tłumaczył wszystko żartem, zabawą, roztargnieniem, itd.

Kliknij i zobacz więcej!

Kim zatem jest nasz profesor? Przebiegłym oszustem, któremu powinęła się noga czy niepoprawnym romantykiem, który padł ofiarą przestępców?

Ex-żona Framptona, 71-letnia Anne-Marie, z którą rozwiódł się 4 lata wcześniej po 15 latach małżeństwa, określiła go mianem naiwnego głupca.

13

Oglądany: 212689x | Komentarzy: 42 | Okejek: 447 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.08

02.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało