Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

12 bezcennych lekcji, które wynosimy z oglądania filmów

176 629  
355   78  
Filmy i seriale uczą i bawią, ale dzieje się w nich tyle nieprawdopodobnych, niewytłumaczalnych i nielogicznych zjawisk, że aż głowa boli...

#1. Jeżeli zdecydujesz się wyjechać do innego kraju możesz być pewna, że ten jedyny, wymarzony facet zjawi się na lotnisku, tuż przed twoim odlotem i wyzna ci swoją miłość.

Kliknij i zobacz więcej!

#2. Maniak zabija twoich przyjaciół w domu? Najlepiej rozdzielić się i po ciemku przeszukiwać wszystkie pomieszczenia. Przed wejściem do piwnicy koniecznie głośno krzyknij: "Czy jest tu kto?"#3. Załóż okulary. To sprawi, że nawet własna matka cię nie pozna.

Kliknij i zobacz więcej!

#4. Każda bomba ma zestaw migających czerwonych światełek i licznik, który odlicza czas pozostały do eksplozji.#5. Wszystkie kamery przemysłowe nagrywają obraz w super wysokiej rozdzielczości.#6. Kobiety są niezdarne. Na szczęście zawsze jak upadną, wpadają prosto w objęcie szalenie przystojnego mężczyzny.

Kliknij i zobacz więcej!

#7. Kiedy postać budzi się z koszmaru, zawsze z przerażeniem siada na łóżku. Często towarzyszy temu pełny księżyc świecący za oknem.#8. Nie całowałeś się w deszczu? Co z tobą nie tak?

Kliknij i zobacz więcej!

#9. Branie prysznica, gdy jesteś sama w domu to ryzykowny, żeby nie powiedzieć niebezpieczny pomysł.#10. Uważaj na lustra! Z jakiegoś powodu to przedmiot, który przyciąga duchy i inne potworki.

Kliknij i zobacz więcej!

#11. Wszystkie kołdry są w kształcie trójkątów. Mężczyznę zasłaniają do pasa, zaś kobiety mogą się przykryć aż pod szyję.

Kliknij i zobacz więcej!

#12. Jeżeli zbliża się niebezpieczeństwo i kamera najeżdża na twarz postaci, jej obowiązkiem jest głośne krzyknięcie: "Nooooo!"


44

Oglądany: 176629x | Komentarzy: 78 | Okejek: 355 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.09

27.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało