Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Dziwne prawa związane z seksem

184 552  
394   73  
W niektórych krajach władza może dopaść cię wszędzie. Nawet w łóżku!

#1.

1
W Egipcie kobieta przyłapana na zdradzie idzie do więzienia na dwa lata. Mężczyźni za taki czyn muszą odsiedzieć "tylko" pół roku, ale wyłącznie w przypadku, gdy popełniono go w rodzinnym domu.

#2.

2

W Teksasie nie wolno posiadać więcej niż 6 sztuk wibratorów. W 1973 wprowadzono tam prawo, które zakazywało sprzedaży i promocji "obscenicznych urządzeń, w tym wibratorów i sztucznych wagin, zaprojektowanych lub reklamowanych jako użyteczne głównie do stymulacji ludzkich narządów płciowych".

#3.

3

W Kalifornii istnieje prawo, które zakazuje sprzedaży wypchanych przedmiotów, które przypominają piersi... W odległości mniejszej niż 1000 stóp od autostrady.

#4.

4

W Londynie nie wolno uprawiać miłości na zaparkowanym motocyklu. W okresie powojennym żołnierze wracali do Wielkiej Brytanii na motocyklach, a z figlowaniem nie czekali, aż zawiozą swoje panny do domu. Nie jesteśmy tylko pewni, czy prawo zakazuje też robienia tego na poruszającym się jednośladzie...

#5.

5

W Nepalu rząd zakazał wszystkich filmów, które pokazują stosunek lub nagość.

#6.

6

Mężczyźni z Adams County w stanie Kolorado, którzy pracują w salonach masażu, muszą ubierać się na biało.

#7.

7

W Wiedniu zabronione jest całowanie się w środkach komunikacji publicznej. W 2013 roku firma zajmująca się komunikacją miejską zaczęła stosować mandaty w wysokości 50€ wobec osób, które zostały na tym przyłapane. Pomysł ten wprowadzono w życie po licznych skargach zniesmaczonych pasażerów.

#8.

8

W Dubaju nielegalne są wszelkie pozamałżeńskie relacje seksualne. Co więcej, wspólne mieszkanie lub nocowanie w jednym pokoju hotelowym przez niespokrewnione osoby różnej płci także jest zabronione.

#9.

9

W Indiach ludzie całujący się w miejscu publicznym mogą zostać aresztowani nawet na trzy miesiące.

#10.

10

W Katarze ludzie będą krzywić się, widząc jakiekolwiek przejawy miłości. Włącznie z trzymaniem się za ręce, przytulaniem i całowaniem.

#11.

11

W 1996 roku w Singapurze wprowadzono prawo zakazujące chodzenia nago w miejscu prywatnym, jeśli ktoś może zobaczyć cię z zewnątrz. Ludzie łamiący zakaz muszą liczyć się z karą grzywny, a nawet pozbawieniem wolności.
8

Oglądany: 184552x | Komentarzy: 73 | Okejek: 394 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

13.07

12.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało