Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Pierwsze damy i ich tajemnice

72 236  
182   18  
Każda kobieta ma swoje mniejsze lub większe tajemnice i stara się jak może, żeby nikt się o nich nie dowiedział. Żony prezydentów i władców mają gorzej, ponieważ dociekliwi dziennikarze ujawnią ich sekrety.

#1. Jacqueline Kennedy


Za czasów prezydentury Kennedy’ego palenie było czymś powszechnym. Palili wszyscy, ale społeczeństwo niezbyt przychylnie patrzyło na palące kobiety. Nałogowa palaczka Jackie musiała więc chować się z papierosem przed ludźmi, jak dzisiejszy dwunastolatek przed rodzicami. Każdy fotograf pracujący w Białym Domu miał zakaz robienia zdjęć pani prezydentowej z papierosem w dłoni.

#2. Księżna Diana


Pierwsza żona księcia Karola uważana jest do dziś przez wielu ludzi za chodzący ideał. Niestety, ten ideał nienawidził swojego ciała. Księżna była chora na bulimię.

#3. Mary Todd Lincoln


Żona Abrahama Lincolna pochodziła z bogatej rodziny. Gdy znalazła się w Białym Domu z rozmachem zaczęła go remontować. Wydawała również mnóstwo pieniędzy na piękne suknie dla siebie. Niestety, płaciła za nie z funduszy przeznaczonych na armię.

#4. Imelda Marcos


Wdowa po dziesiątym prezydencie Filipin, Imelda Marcos, nie znała umiaru w wydawaniu pieniędzy. Imelda miała dostęp do funduszy państwowych i nie miała żadnych oporów przed wydawaniem ich na swoje ciuchy i oczywiście buty. Gdy para prezydencka uciekła przed wojskowym zamachem stanu, Imelda musiała zostawić ponad 1000 par drogich butów od najlepszych projektantów.

#5. Nancy Reagan


Nancy była najbardziej zaufaną doradczynią swojego męża, prezydenta Ronalda Reagana. Niewiele osób wie, że Nancy zanim doradziła prezydentowi konsultowała się ze swoim osobistym astrologiem, który objaśniał jej, co na dany temat mają do powiedzenia gwiazdy.

#6. Helen Taft


Prezydentura Tafta przypadła na okres prohibicji. Helen Taft jednak nie zamierzała zrezygnować z alkoholu. Beztrosko łamała prawo i była częstym gościem na imprezach, na których poncz i szampan lały się szerokim strumieniem.

#7. Carla Bruni


Romans Nicholasa Sarkozy i Carli Bruni rozwijał się w piorunującym tempie i równie szybko nastąpił ślub słynnej pary. Wkrótce po ślubie Carla przyznała, że jednak woli poligamię od tradycyjnego małżeństwa. Carla uwielbia być otoczona przez kilku zalotników na raz, a jej miłość do konkretnego faceta nie trwa nigdy dłużej niż trzy tygodnie.

#8. Rachel Jackson


Podczas wyborów prezydenckich okazało się, że żona Andrew Jacksona była już wcześniej zamężna. Co więcej, nie miała rozwodu z pierwszym mężem. Po uprawomocnieniu rozwodu z Lewisem Robardsem, Rachel drugi raz poślubiła - tym razem legalnie - prezydenta USA.

#9. Bernadette Chirac


Przez wiele lat Bernadette stała wiernie u boku niewiernego męża. Francuski prezydent był poligamistą i wikłał się w niezliczone romanse, które żona tuszowała ze wszystkich sił.

#10. Rania Al Abdullah


Królowa Jordanii podobnie jak większość kobiet uwielbia buty. Słabością ślicznej władczyni są nieziemsko drogie buty wykonane ze złota i ozdobione szlachetnymi kamieniami. Uwielbia w nich chodzić mimo tego, że każda para sporo waży.

Oglądany: 72236x | Komentarzy: 18 | Okejek: 182 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.10

19.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało