Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

15 powodów, dla których może nie dojść do drugiej randki II

127 102  
387   45  
Randka może pójść źle na różne sposoby - czasami wystarczy jeden drobny szczegół, żeby drugiej już nie było. Przekonali się o tym nasi dzisiejsi bohaterowie.

#1.

Odebrała telefon tuż po zjedzeniu skrzydełek z grilla, nie wycierając nawet rąk.

#2.


Kiedy po nią jechałem, pojawiło się pęknięcie na szybie mojego samochodu. Wprawiło mnie to w zły humor i jakoś nie potrafiliśmy się dogadać.

#3.


Nie ja, ale moja przyrodnia siostra nie chciała pójść na drugą randkę z jednym kolesiem, bo nie spodobały jej się kraciaste spodnie, jakie nosił.

#4.


Zapytał, czy chcę coś do picia z budki z hot dogami. Odpowiedziałam, że tak, a on poprosił, żebym jemu też kupiła.

#5.


Nie wiem, czy to się liczy, ale zaprzepaściłem szansę na drugą randkę, gdy dowiedziałem się, że dziewczyna boi się łyżeczek i bez przerwy o to dopytywałem.

#6.


Bez przerwy "siedziała" ludziom na zderzaku podczas jazdy samochodem. Noga mnie bolała od wciskania wyimaginowanego hamulca.

#7.


Nie mogła uwierzyć, gdy tłumaczyłem, jak liczy się podział na wieki.

Powiedziałem, że XIX wiek to lata 1801-1900, a ona zapytała "jak to działa". Tłumaczę więc, że lata 1-100 to pierwszy wiek, 101-200 to drugi i tak dalej.
Jej odpowiedź? "Nie no, wkręcasz mnie!".

#8.


Pachniała jak ser. Nie jak delikatny Munster, bardziej jak ostry Cheddar.

#9.


Przyjechał po mnie w kapeluszu i barwionej koszulce.

#10.


Poprosiła mnie, żebym zabrał ją do wesołego miasteczka, a na miejscu powiedziała, że nie będzie na niczym jeździć. Przed tą randką mógłbym ją zabrać dosłownie wszędzie...

#11.


Dziwne proporcje zębów i dziąseł. Przerażało mnie to.

#12.


Nieźle się podjarałam, kiedy na studiach pewien przystojny, miły i bardzo mądry chłopak zaprosił mnie na randkę. Zabrał mnie na kolację. Bardzo chciałam się z nim całować i miałam później ku temu okazję podczas miłego spaceru. Problem w tym, że pachniał jak zasypka dla dzieci i ciastka czekoladowe. Może jedno z dwóch, ale w połączeniu te zapachy sprawiały, że pachniał jak dziecko i nie mogłam nawet myśleć o całowaniu się z nim. Było mi głupio, że nie oddzwaniałam, ale byłam młoda i nie wiedziałam, jak mu o tym powiedzieć, żeby go nie urazić.

#13.


Uważała, że Szczęki to beznadziejny film.
Może to nie jest mój ulubiony film, no ale dajcie spokój.

#14.


Poznaliśmy się przez internet, rozmawialiśmy ze sobą przez jakiś czas o wszystkim i w końcu postanowiliśmy się spotkać. Ton jego głosu był znacznie wyższy, niż się spodziewałam i kompletnie wybiło mnie to z rytmu. Nie mogłam się z tym pogodzić i do drugiej randki nie doszło.

#15.


Kiedyś powiedziałam babci, że było mi głupio, kiedy chłopak zaprosił mnie na randkę, ale w jego samochodzie był taki syf, że do drugiej nie doszło... Pocieszyła mnie, że w latach 40. jeden chłopak zabrał ją na randkę do kina i podczas seansu trzymał ją za rękę. Wtedy zauważyła, że ma on malutkie, delikatne, wręcz dziewczęce palce i nigdy się już z nim nie umówiła! Dzięki za wsparcie, babciu!

<<< W poprzednim odcinku

10

Oglądany: 127102x | Komentarzy: 45 | Okejek: 387 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało