Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Właśnie dlatego dobre dziewczynki lecą na złych chłopców

135 952  
146   178  
Mili chłopcy nie mają pojęcia dlaczego miłe dziewczyny omijają ich szerokim łukiem tylko po to, aby wpaść w ramiona złych chłopców, a potem wylewać morze łez po nieuchronnym zerwaniu. Po prostu przeciwieństwa się przyciągają, a źli chłopcy mają w sobie „to coś”. Przynajmniej tak twierdzi autorka tego podsumowania.

#1. Są niesamowicie pewni siebie

Mili panowie nie mają tyle pewności, co źli chłopcy. Pewność siebie jest atrakcyjna zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Przysłowiowy zły chłopak nie będzie czekał wiernie do momentu, w którym kobieta, która mu się podoba, zwróci na niego w końcu uwagę. Po prostu podejdzie do niej i zaprosi na randkę. I nie będzie się zastanawiał jak miły chłopak, czy ma w ogóle szansę u danej dziewczyny.

#2. Dziewczyny są tak zaprogramowane


Dziewczynki od samego początku słyszą, że powinny się wystrzegać złych chłopców, ponieważ oni prędzej niż później złamią ich serce. Ich przyjaciółki, kuzynki i mamy opowiadają historie ze swojego życia dotyczące tego, jak zostały wykorzystane i porzucone przez złych chłopców. Jednak każda dziewczyna słyszy w głosie opowiadającej tęsknotę za tym związkiem i sama chce spróbować podobnej przygody.

#3. Źli chłopcy są czarujący


Ilu porządnych, miłych chłopaków można określić mianem „czarujący”? Same przyznacie, że niezbyt wielu. Mili chłopcy są uczciwi i porządni i mówią szczerze. Czarusie powiedzą dosłownie wszystko, żeby uwieść kobietę. Będą ją zasypywać miłymi komplementami, kłamać prosto w oczy tylko po to, aby osiągnąć swój cel.

#4. Wydają się bardziej męscy


Kobiety uwielbiają męskich mężczyzn, chcą kogoś, kto jest ich całkowitym przeciwieństwem. Kobiety szukają kogoś, kto się nimi zaopiekuje, podejmie decyzję i nie będzie płakał z byle powodu. Źli chłopcy nie boją się niczego, nie okazują emocji, więc najzwyczajniej w świecie matka natura pomaga im wyrywać miłe dziewczynki, szukające w mężczyźnie oparcia.

#5. Wydają mnóstwo kasy na swoją kobietę


Kobiety temu zaprzeczą, ale pieniądze to jeden z czynników, które biorą pod uwagę, zanim poważnie zaangażują się w związek. Nie można tu oczywiście generalizować, ale zdarza się, że kobiety w obawie o przyszłość swoją i dzieci wybiorą starszego, nudnego i bogatego faceta zamiast wesołego rówieśnika, któremu kasy ledwo wystarcza do pierwszego. Źli chłopcy nie są zawsze bogaci, ale nawet ci biedni szastają pieniędzmi. Potrafią nawet się zadłużyć tylko po to, żeby zaimponować dziewczynie.

#6. Oferują coś nowego


Dobre dziewczynki dorastają w dobrych domach w otoczeniu dobrych kolegów, a ich rodzice starają się im wpoić swoje zasady. W pewnym momencie te miłe, sympatyczne i grzeczne kobietki dostrzegają, że źli chłopcy mają fajniejsze życie - imprezują, nie przejmują się żadnymi zasadami i korzystają w pełni z życia. I w tym momencie dobre dziewczynki decydują się na spróbowanie czegoś nowego.

#7. Źli chłopcy są bardziej doświadczeni


Źli chłopcy już w bardzo młodym wieku zaczynają umawiać się z dziewczynami i nigdy długo nie pozostają w związku. To pozwala im nabrać nie tylko pewności siebie, ale przede wszystkim doświadczenia. Dobrzy chłopcy to zwykli amatorzy, a ci źli to wyrachowani profesjonaliści, którzy doskonale wiedzą co, jak i gdzie robić. Znają wszystkie sztuczki, wiedzą dokładnie co powiedzieć, więc biedne, dobre dziewczynki po prostu nie mają wyjścia i muszą się zakochać w takich typach.

#8. Dobre dziewczynki myślą, że mogą ich zmienić


Źli chłopcy są atrakcyjni, ale dobre dziewczynki z czasem dochodzą do wniosku, że pora się ustatkować i chcą to zrobić ze swoim ukochanym. Każda naiwnie myśli, że siłą swojej miłości potrafi zmienić złego, dzikiego chłopca w potulnego, odpowiedzialnego romantyka. Źli chłopcy przez pewien czas pozwalają im się łudzić, że osiągną swój cel. Jednak gdy ta sytuacja zaczyna ich nudzić, po prostu znikają.

#9. Wydają się silniejsi


Dobry chłopak może być mistrzem samoobrony, ale dziewczyna i tak zainteresuje się złym chłopcem, który swój wolny czas spędza między innymi na bójkach z kolegami. Kobieta podświadomie szuka faceta, który ją obroni w razie niebezpieczeństwa i jednym ciosem potrafi obezwładnić napastnika. W końcu to jest takie romantyczne.

#10. Dobrzy chłopcy są nudni


Miły chłopak to nudny chłopak. Nawet dobrzy chłopcy przyznają głośno, że są nudnymi typami. Dla młodej dziewczyny nie ma nic nudniejszego niż facet, który jest dla niej dobry, wysłucha jej narzekań na złych chłopców i który traktuje ją jak kruchą figurkę z porcelany. Ci chłopcy mogą pocieszyć się tym, że gdy kobieta zostanie już porzucona przez kilku złych facetów, zatęskni w końcu za nudnym, ale stabilnym związkiem z dobrym chłopcem.
187

Oglądany: 135952x | Komentarzy: 178 | Okejek: 146 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.01

21.01

20.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało