Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Dzieci celebrytów zdradzają soczyste sekrety swoich rodziców

135 461  
208   51  
Czasem żałujemy, że nie jesteśmy dziećmi celebrytów. Mielibyśmy kasę, świetne domy, wszystko czego zapragniemy, a gdybyśmy tego nie dostali, to byśmy w wywiadach opowiadali o nich to i owo.

#1. Niewyparzona gęba Victorii Beckham

Cruz Beckham w programie radiowym opowiedział słuchaczom, że jego mama bez przerwy zasypia na kanapie. Przed wielkim wyjściem szykuje się przez 10 godzin zanim uzna, że w końcu wygląda perfekcyjnie. Victoria ma niezły zasób słownictwa jeśli chodzi o przekleństwa i klnie jak szewc nie przejmując się tym, że słuchają ją dzieci.

#2. Metody wychowawcze Madonny


David, adoptowany syn gwiazdy, opowiedział kiedyś biologicznemu ojcu, że Madonna jest bardzo surowa. Pewnego dnia, gdy razem z bratem Rocco jeździli konno, David spadł z konia. Madonna zamiast pocieszyć chłopaka uderzyła go. Kary fizyczne to norma w domu piosenkarki.

#3. Konserwatywny Ozzy Osbourne


Ozzy to dziki rockman, który widział i zrobił wszystko. Jednak okazuje się, że jest bardzo surowym, konserwatywnym ojcem. I w dodatku porywczym. Pewnego dnia jego córka Kelly siedziała w domu z grupką przyjaciół. Ozzy zauważył, że znad jeansów wystają jej stringi. Złapał nożyczki, rzucił córkę na podłogę, rozciął jej bieliznę i zabronił noszenia stringów.

#4. Josh Brolin zrobił karierę dzięki ojcu?


A jednak nie. Josh, syn pary aktorskiej, nie miał zbyt łatwego dzieciństwa. Jego ojciec, James Brolin, raz miał pracę, a raz nie. Nie stać ich było na mieszkanie w Malibu, więc rodzina zamieszkała na ranczo. Żadne z rodziców nigdy nie udzielało wskazówek synowi na temat gry aktorskiej, nie załatwiali mu przesłuchań, nie przedstawiali syna producentom. Wszystko osiągnął własnymi siłami.

#5. Nałóg Martina Sheena


Emilio Estevez opowiedział, że jego ojciec Martin Sheen miał poważny problem alkoholowy. Podczas kręcenia „Czasu Apokalipsy” sprowadził rodzinę na Filipiny. Pewnego dnia Emilio powiedział, że ma dosyć pijackich wybryków ojca i chce wracać do domu. Rozwścieczony Marin rzucił się z pięściami na syna. Walczących rozdzielił Marlon Brando - Emilio powiedział, że nigdy wcześniej aż tak nie bał się ojca, a Martin był wdzięczny Marlonowi za interwencję, zanim komuś stała się krzywda.

#6. Syn Donalda SutherlandaO nieślubnym synu Donalda świat dowiedział się z nekrologu. W 2007 roku zmarła Louise Scott, a jej mąż napisał w nekrologu, że zostawiła syna Johna, którego biologicznym ojcem jest Donald Sutherland. Dodatkowego smaczku skandalowi dodało to, że Louise była kuzynką Donalda.

#7. Tom Hanks i muzyka


Colin Hanks, syn Toma, zaczyna robić aktorską karierę. Tatuś jest dumny z syna i zawsze w wywiadach mówi o nim same pozytywne rzeczy. Niestety Colin nie zawsze odwdzięcza się tym samym. Zapytany kiedyś przez dziennikarza, czy mają z ojcem wspólne gusty muzyczne, Colin odpowiedział szczerze: „Mój tata zupełnie się nie zna na muzyce. Podoba mu się tylko to, co zostało nagrane pomiędzy 1961 a 1965 rokiem”.

#8. Carrie Fisher i gender


Córka słynnej księżniczki Lei powiedziała, że jej mama od samego początku wychowywała ją w duchu gender. Zaczęło się już od nadania jej imienia Billie, ponieważ jest to imię męskie jak i żeńskie. Wychowywała ją tak, żeby córka żyła w przekonaniu, że obydwie płcie są równe i mają takie same prawa. Billie mówi, że jej matka nigdy nie namawiała innych do takiego samego wychowywania ich dzieci i nie była wojująca feministką.

#9. Prezenty Debbie Reynolds


To teraz przejdźmy do matki Carrie Fisher. Debbie Reynolds miała skłonności do dawania niezwykłych prezentów. Pewnego razu jej córka i jej matka otrzymały taki sam prezent - wibrator. Carrie mówi, że babcia była w szoku i najbardziej martwiła się tym, czy używanie wibratora nie zaszkodzi jej rozrusznikowi serca.

#10. Melanie Griffith nie może dostać pracy


Dakota Johnson, córka Melanie Griffith i wnuczka Tippi Hedren, zajęła się sprawą dyskryminacji ludzi z powodu wieku. W wywiadach bardzo często mówi o tym, że jej matka szuka desperacko pracy, ale pomimo tego, że jest świetną aktorką, nikt jej nie chce zatrudnić, ponieważ jest za stara. Dakota twierdzi, że zarówno jej matka, jak i babcia są nadal pełne energii i bardzo chętnie wystąpiłyby przed kamerami. Uświadamianie ludzi, że problem dyskryminacji ludzi z powodu wieku jest czymś realnym to dobra rzecz. Jednak i matka i babcia nie są zachwycone tym, że Dakota przedstawia je jako zrozpaczone, niechciane i odrzucone przez pracodawców i społeczeństwo staruszki.

Oglądany: 135461x | Komentarzy: 51 | Okejek: 208 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało