Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

15 absurdalnych powodów zakończenia związku z dziewczyną

132 549  
356   119  
Nie każdemu związkowi pisane jest przetrwać. Właściwie to chyba większość z nich rozpada się wcześniej czy później. Jednak powody tych rozstań czasami mogą być naprawdę dziwne.

#1.

Dziecinna gadka, jakiej używała w stosunku do swojego psa, była nie do wytrzymania. Od czasu do czasu używała jej też w rozmowie ze mną, aż pewnego razu zapytała mnie, czy może "possuniać mi penisunia". To był pierwszy i ostatni raz, kiedy odmówiłem propozycji seksu. Rozstaliśmy się tego samego dnia.

#2.

Umówiliśmy się na kolację i wyjście do kina, ale pracowałem do późna, więc po drodze do kina zajechaliśmy do fast foodu. Po skończeniu jedzenia wyrzuciła śmieci na ulicę przez okno samochodu. Nie odezwałem się do niej już nigdy więcej.

#3.

Byłem w związku z prawdopodobnie najgłośniejszą osobą, jaką znam. Dziewczyna jadła zawsze z otwartymi ustami, mlaskając przy tym niemiłosiernie. Pół biedy, gdyby to było tylko wtedy, gdy jej naprawdę smakowało. Dochodziła też do tego cała litania "mmmmowania" i "om nom nomania". Miałem wrażenie, że umawiam się z Ciasteczkowym Potworem.

#4.


Powiedziała, że Nickelback to taki współczesny Szekspir.

#5.

Poszedłem z nią do restauracji i chciałem zamówić łososia. Kazała mi wziąć burgera "jak prawdziwy mężczyzna".

#6.

Miała na imię tak samo jak moja siostra. Lubiłem ją, próbowałem, ale po prostu nie mogłem tego ciągnąć.

#7.

Zjadła mojego burgera. Zanim go zamówiłem, pytałem jej, czy jest głodna. Powiedziała, że nie. Wyszedłem do łazienki, wróciłem i burgera nie było. "Sorki, byłam głodna". Pi***ol się.

#8.


Ciągle gadała, kiedy oglądaliśmy jakiś film, zwłaszcza podczas dialogów na ekranie. Gdy bohaterowie przestali mówić, ona również. Jak tylko zaczynali dialog: "A CZYTAŁEŚ TEN ARTYKUŁ O MASEŁKU SHEA W GAZECIE?".

#9.

Rozstałem się kiedyś z dziewczyną, która nigdy nie mogła się na nic zdecydować. Kiedy proponowałem wyjście do kina i pytałem, jaki film chciałaby obejrzeć, NIGDY nie mogła podjąć decyzji. Doprowadzało mnie do do szału. Okazało się, że w międzyczasie spotykała się z kimś innym. Kiedy ją o to zapytałem, powiedziała, że - a jakże - nie mogła się zdecydować, którego z nas wybrać.

#10.

Miała zwyczaj zakradania się do mnie, kiedy sikałem, chwytania mojego penisa i celowania nim w moją stronę. W pewnym momencie zacząłem udawać wystraszenie, żebym miał wymówkę do odwrócenia się i nasikania jej na stopy.

#11.

Zerwałem z dziewczyną, bo wydawało mi się, że coś przede mną ukrywa i chce ze mną zerwać. Okazało się, że ukrywała coś innego: wycieczkę na Karaiby dla nas obojga. Miałem 22 lata, byłem głupi.

#12.


Nie chciała jeść niczego prócz nuggetsów z frytkami. Żadnych zamienników, chociażby udek czy skrzydełek z kurczaka. Jeśli poszliśmy gdzieś, gdzie nie było nuggetsów i frytek, zamawiała tylko colę i patrzyła, jak jem. Kiedyś popełniłem błąd i ugotowałem dla niej obiad. Wzięła jednego kęsa, po czym zapytała, czy obraziłbym się, gdyby skoczyła do Maca po nuggetsy i frytki.

#13.

Uważała, że wkładanie mi do ust palców kiedy ziewam jest przezabawne. Nigdy nie mogłem się zrelaksować... zawsze musiałem być przygotowany na oralne molestowanie.

#14.

Zapytała, co bym zrobił, gdyby ktoś przedziurawił mi prezerwatywę.

#15.

Poszliśmy z dziewczyną do lokalnej restauracji i wyglądała, jakby się miała popłakać. Gdy zapytałem, o co chodzi, powiedziała, że nie mają tam niczego dla wegan. Mieli sporo dań wegetariańskich z opcją zamiany sera na jego wegańską wersję, więc zaproponowałem coś z tego. W tym momencie po policzkach zaczęły jej spływać łzy. Zapytałem, czy chce iść gdzieś indziej i od razu na to przystała. No więc poszliśmy do innej restauracji, a tam zamówiła... tacos z rybą.
29

Oglądany: 132549x | Komentarzy: 119 | Okejek: 356 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało